Prodloužený víkend s kamarádkou v ubytování Blansko

Ráda byste si letos užila Silvestra ve společnosti Vaší nejlepší kamarádky? Poklidné ubytování pro vaši společnou oslavu nabízí hotel Probe.

Užijte si relaxaci v ubytování Blansko

Ubytování Blansko disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Fotografie pokojů i kontaktní údaje najdete zde www.hotelprobe.cz. Hotel je vzdálen asi tři minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží, a tak pokud nebudete chtít přijet autem, můžete bez problémů zvolit také tento druh dopravy. Na dobrou večeři si můžete zajít do hotelové restaurace. Hotel Probe se nachází v samém srdci Moravského krasu, který Vás nadchne svou kouzelnou krajinou. V zimě můžete přijít na návštěvu do Punkevní jeskyně a jeskyně Výpustek. Tyto dvě jeskyně bývají tradičně otevřeny také na Silvestra. Do Blanska a jeho okolí si můžete přijet také zalyžovat. Oblíbený je zejména skiareál Blansko-Hořice, skiareál v Olešnici na Moravě nebo v Hodoníně u Kunštátu.

Tipy na procházky po Blansku

Během ubytování v Moravském krasu si můžete udělat procházku také do samotného města. Zajímavostí města je dřevěný kostelík, který byl do Blanska přestěhován z Podkarpatské Rusi. Na své si v Blansku přijdou také milovníci industriální architektury a technických památek. V pozdně renesančním zámku sídlí Muzeum Blanska. Toto muzeum se jako jediné v celé České republice specializuje na dějiny železářství od pravěku po současnost. Součástí rozsáhlé kolekce jsou také umělecké a užitkové litiny 19. a 20. století a litinové sochy, které jsou k vidění na Wanklově náměstí. Dovolenou či prodloužený víkend na jižní Moravě si užijete, ať už sem přijedete za přírodou nebo kulturou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *