Prodloužený víkend s kamarádkou v ubytování Blansko

Ráda byste si letos užila Silvestra ve společnosti Vaší nejlepší kamarádky? Poklidné ubytování pro vaši společnou oslavu nabízí hotel Probe.

Užijte si relaxaci v ubytování Blansko

Ubytování Blansko disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Fotografie pokojů i kontaktní údaje najdete zde www.hotelprobe.cz. Hotel je vzdálen asi tři minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží, a tak pokud nebudete chtít přijet autem, můžete bez problémů zvolit také tento druh dopravy. Na dobrou večeři si můžete zajít do hotelové restaurace. Hotel Probe se nachází v samém srdci Moravského krasu, který Vás nadchne svou kouzelnou krajinou. V zimě můžete přijít na návštěvu do Punkevní jeskyně a jeskyně Výpustek. Tyto dvě jeskyně bývají tradičně otevřeny také na Silvestra. Do Blanska a jeho okolí si můžete přijet také zalyžovat. Oblíbený je zejména skiareál Blansko-Hořice, skiareál v Olešnici na Moravě nebo v Hodoníně u Kunštátu.

Tipy na procházky po Blansku

Během ubytování v Moravském krasu si můžete udělat procházku také do samotného města. Zajímavostí města je dřevěný kostelík, který byl do Blanska přestěhován z Podkarpatské Rusi. Na své si v Blansku přijdou také milovníci industriální architektury a technických památek. V pozdně renesančním zámku sídlí Muzeum Blanska. Toto muzeum se jako jediné v celé České republice specializuje na dějiny železářství od pravěku po současnost. Součástí rozsáhlé kolekce jsou také umělecké a užitkové litiny 19. a 20. století a litinové sochy, které jsou k vidění na Wanklově náměstí. Dovolenou či prodloužený víkend na jižní Moravě si užijete, ať už sem přijedete za přírodou nebo kulturou.

Napsat komentář