Nechte si finančně vykompenzovat následky dopravní nehody

I když se na silnici chováte ohleduplně a jezdíte bezpečně, nikdy nemůžete ovlivnit chování ostatních řidičů. Může se stát, že budete mít smůlu a někdo do vás vrazí, nebo se jiným způsobem stanete účastníky dopravní nehody, kterou nezaviníte. V takovém případě pak jednoznačně máte nárok na odškodnění.

Dopravní nehoda ve vás obvykle nechá následky na celý život. Když už ne fyzické, tak minimálně psychické. Peníze je samozřejmě nikdy nedokážou úplně vykompenzovat, ale mohou vám pomoci k pohodlnějšímu životu, zaplatit vám léčbu, péči psychologa či jiného specialisty. A právě z těchto důvodů existuje odškodnění dopravní nehody.

Kdo má na odškodnění nárok?

Peníze můžete získat, pokud jste při dopravní nehodě utrpěli úraz a nehodu zavinila bezohlednost či nepozornost jiného řidiče. Nárok na spravedlivé odškodnění máte i v případě, kdy byste si mohli myslet, že jde o banalitu a vlastně se vám nic nestalo. Byla by škoda se o peníze, jež vám patří, připravit.

S vyřízením pomohou specialisté

Běžný člověk, který nemá s vyřizováním podobných věcí žádné zkušenosti, bude jen těžko vědět, jak si o peníze zažádat, nebo jestli to vůbec má smysl. Proto je v každém případě lepší obrátit se na odborníky. Možná ve svém okolí máte někoho, kdo se touto problematikou zabývá. Pokud ne, podívejte se na web https://www.1zdravotni.cz/cs/sluzby/dopravni-nehody/.

První zdravotní poradenská s.r.o. pomáhá lidem, kteří utrpěli různé formy újmy na zdraví, už od roku 2013. Poskytuje poradenství, zajišťuje právní zastoupení a pomoc v procesu vymáhání odškodnění. Vysokých provizí se nebojte, první konzultace je zdarma, žádné zálohy předem se neplatí. Odměnu si účtují pouze v případě úspěchu. Musíte navíc vzít v úvahu, že s odbornou pomocí se vám pravděpodobně podaří získat maximální výši odškodného, takže ve finále na tom budete finančně lépe, než kdybyste se snažili svépomocí.

Napsat komentář