Praha je skvělé místo pro víkendový výlet za památkami

Hlavní město Praha je zároveň i srdcem Evropy a tak není divu, že se za jeho krásami sjíždějí lidé nejen z celé republiky, ale prakticky i turisté z celého světa. Hlavní česká metropole slouží jako historický památník mnoha významných událostí, inspirace pro umělce a také jako útočiště pro lidi, kteří chtějí při svém výletě zažít něco zajímavého a nezapomenutelného.

Co nesmíte propást během pobytu v Praze

Praha má neopakovatelnou atmosféru, je téměř povinností navštívit některé nejvýznamnější památky, pokud máte to štěstí strávit zde pár dní. Tou nejdůležitější historickou památkou je Pražský hrad, který sloužil vždy jako sídlo mocných panovníků, knížat a králů. Ač se to na první pohled nezdá, je zde mnoho k vidění. Například slavná Obrazárna nebo Svatovítský poklad, výstava klenotů a známá katedrála sv. Víta, kde v minulosti probíhaly korunovační obřady (více se o tajemstvích hradu dozvíte zde). Další zastávkou může být Staroměstské náměstí se slavným orlojem nebo Prašná brána, která je také začátkem Královské cesty.

svetprozeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Najděte si vhodné ubytování blízko centra všeho dění

To je jen zlomek nádherných památek, které Praha turistům nabízí. Malebné uličky Starého Města a Karlův most nebo blízký ostrov Kampa: to jsou všechno místa, která vám utkví v paměti. Abyste měli dostatek času na jejich prohlídku, určitě se vám vyplatí poohlédnout se po nějakém slušném ubytování. V blízkosti centra najdete hotel v Praze, který vás překvapí příznivou cenou i přes komfortní prostředí interiéru. Můžete si vybrat z několika různorodých pokojů a apartmánů.

svetprozeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Využijte prostor pro odpočinek, který vám hotel nabízí

Tento známý hotel vám poskytne odpočinek po dlouhém dni plném zážitků a historických objevů. Můžete se stravovat v místní japonské restauraci nebo vyrazit opět do rušných nočních uliček města a navštívit některou z romantických restaurací. Hotel navíc poskytuje i relaxační služby a masáže. V případě, že musíte spojit cestu do Prahy s pracovními povinnostmi, jistě vás zaujme příležitost na pronájem sálu v Praze, která patří také mezi přednosti hotelu. Cestování po Praze je také mnohem snadnější díky blízkosti metra a zastávky městské hromadné dopravy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *