4 tipy, jak vybrat ten správný botník

on

Zařízení předsíně by mělo být účelné, ale zároveň s pěkným a příjemným vzhledem. Jedním z klíčových prvků je právě botník. Na první pohled jde o méně podstatnou část, ale nakonec zjistíte, že na jeho správném výběru stojí úspěšné zařízení celé místnosti. V článku najdete 4 praktické tipy, které vám pomohou zjednodušit složitou část vybírání nejvhodnějšího kousku.

Základem je volba správných rozměrů

Prvním krokem je určení maximální velikosti botníku. Rozměry se určují podle toho, kolik máme k dispozici volného místa ve vstupní hale. Když jde o malinkou chodbičku, je jasné, že se sem vejde pouze malý botník. U větších interiérů můžeme klidně zvolit velkou variantu, do které se vám vejdu úplně všechny páry bot.

Praktické využití v hlavní roli

Vzhledem k tomu, že jde o praktický kousek nábytku, je potřeba přemýšlet nad maximální efektivností využití. Sedací botník elegantně kombinuje dvě funkce v jednom. Do spodní části umístíte boty a na horní se posadíte při obouvání. Skvělým řešením jsou výklopné botníky, které nabízí také pěkný vzhled.

botnik2

Designové řešení ladicí k dalšímu vybavení

Právě otázka vzhledu je u nábytku také důležitá. Závěsné botníky mohou nabídnout nejrůznější typy a modely v závislosti na tom, co se vám zrovna hodí do interiéru. Zamyslete se nad kombinací s dalším vybavením a snažte se vytvořit ladící celek. S trochou šikovnosti tak dosáhnete nejenom funkční, ale pěkně zařízené místnosti pro uvítání hostů.

Na internetu pohodlně porovnáte dostupné nabídky

Na internetových obchodech najdete velké množství botníků lišících se velikostí, barvou, provedením a podobně. Snadno je mezi sebou porovnáte a vybírat můžete i podle největší cenové výhodnosti, které často bývá rozhodujícím parametrem. Z pohodlí domova objednáte a pak se můžete těšit na výsledek.

Napsat komentář