Zaměřeno na skladovací systémy

on

Provozujete sklad, dílnu či obchod? Pak se zřejmě neobejdete bez náležitých skladových systémů. Ty opravdu sofistikované z prostoru vytěží maximum. Poradíme vám, jaké máte možnosti.

Sklady, dílny i výrobní linky. Stejně jako obchody, ale i běžné kanceláře. Většina provozoven se bez nich neobejde. Zaručují totiž pořádek a přehlednost, bez kterých by jejich fungování bylo prakticky vyloučené. Řeč je o přepravkách, bednách a kontejnerech, tedy sofistikovaných skladových systémech. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl a k jakému účelu primárně slouží?

Přepravky nejen pro přepravu

Přepravky, jak jejich název napovídá, primárně slouží k přepravě materiálu různého druhu. Dělíme je na stohovací, regálové, skládací a kónické. Přepravky stohovací, jež jsou vybaveny stěnami a dnem, lze prakticky stohovat, tedy stavět na sebe. Bez problémů je proto můžete převážet ve většině dopravních prostředků.

Flexibilní regály na míru

Pro účely skladování zboží v regálech velmi dobře slouží částečně transparentní přepravky regálové, jejichž hlavní předností je přehlednost uskladněného zboží. Z modelů, jež umožňují stohování na sebe, navíc lehce vytvoříte flexibilní regály doslova na míru vašim prostorám. Velmi praktická je služba online policového návrháře, kterou najdete například na stránkách storagecz.cz. Do něj jednoduše zadáte patřičné parametry v podobě výšky a počtu polic a chytrý program vám nabídne konkrétní řešení.

Šetřete s prostorem

Velmi praktické jsou i přepravky skládací a kónické. Oba typy snadno složíte a nebudou vám tak zabírat vzácný prostor v době, kdy jich nebudete využívat. Hitem v současné době ale jsou přepravky kónické, ať již s víkem, bez víka či s držadly, které nabízí až pětasedmdesátní úsporu prostor. V uzavřeném stavu je můžete bez problémů stohovat na sebe a s otevřenými víky zase do sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *