Víte, kde nakoupit kvalitní španělské potraviny?

Pokud rádi cestujete a vaší oblíbenou zemi je Španělsko, určitě vám chutná i tamní výtečná kuchyně. Jestliže chcete připravit španělský pokrm ve vaší kuchyni, můžete toho docílit a to tak, že bude skutečně chutnat na vlas stejně, jako v restauraci ve Španělsku. Kouzlo tkví nejen v receptu, který použijete, ale i v originálních potravinách přivezených ze Španělska, které při vaření použijete.

Zelenina, která vás překvapí lahodnou chutí i nádhernou vůní

V Brně najdete společnost BMC Brno, která již řadu let dováží od ověřených pěstitelů ze Španělska to nejlepší, co můžete chtít. V posledních letech už rozšířila dovoz zahraničních potravin i z dalších zemí světa, a to nejen k nám do Česka, ale i na Slovensko.

Můžete díky ní nakoupit špičkové olivové oleje, konzervovanou zeleninu, jako třeba krájená rajčata v plechovce, ale i rajčata v jejich dalších podobách, jako třeba drcená rajčata, sušená rajčata či rajčatový protlak. Velikost balení je různá. Přímo na pizzu si můžete koupit Pizza Salsa přírodní, s níž se vám bude dělat základ na pizzu snadno, rychle a chutně.

Další zelenina k dispozici, je třeba hrášek, kukuřice, fazole, cizrna, chřest, zeleninové směsi… 

Kvalitní citronová šťáva

K oblíbeným potravinám ze Španělska patří i 100 % citronová šťáva 1l. 1 litr je vyroben z 3,6 kg čerstvých citronů. Použít ji můžete každý den k přípravě nejrůznějších limonád, koktejlů, míchaných nápojů a sladkostí, ale i při pečení nebo vaření, kde by to bez citronové šťávy nešlo.

Více podrobností o 100 % Solimón citronové šťávě najdete na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/sitronova-stava-1-l.html.

Ochutnejte i další dovezené potraviny, jako třeba vinné octy, výběrové džemy a marmelády, španělské olivy, olivové oleje, mandle, paštiky, alkohol, maso a spoustu dalšího. Udělejte si výlet do Brna a nakupte si vše potřebné v prodejně BMC Brno, kterou najdete na Jugoslávské ulici, č. 9. Nebudete litovat. 

Napsat komentář