Nastartujte válečky a vytřeno je během chvilky!

Že musí být úklid vždy perfektní, o tom není pochyb. Že ale musí být i únavný, to si zase dovolíme nesouhlasit. Pokud zvolíte tradičně zažité pomocníky, ala hadr, hadřík, koště a podobně, velkých změn se asi nedočkáte, a to můžete zkusit kde jaký přípravek. Například u podlahy ale můžete vyměnit hadr za válečky a uvidíte, jak celý úklid pofrčí. Stačí jeden pomocník, kterého bez síly nasměrujete, žádné litry vody, mokrá kolena, rukavice ani kaluže vody. A hotovo máte vážně rychleji. C:\stare PC\D\MC-Consultant\KARCHER\Produkty\mop FC 3\1055300_hero_01_96 dpi (jpg).jpg

Elektrický mop EWM 2 vytírá stále čistou vodou, a to až po okraje. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík, který jste dosud běžně používali. Přístroj hladce klouže po podlaze a funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší než při použití běžného mopu.

Štíhlá konstrukce EWM 2 zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož mop vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Přístroj můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Napsat komentář