Slyšela jste už o vonných svíčkách WoodWick a Yankee Candle?

on

S teplými letními večery se pomalu rozlučte. O slovo se začíná hlásit podzimní počasí, takže nepříjemný vítr, teploty okolo deseti stupňů a přívalové deště. Zachumlejte se večer do deky, vezměte si do ruky šálek teplého čaje a provoňte místnosti příjemným aromatem. V následujících řádcích se podíváme na vonné svíčky od amerických značek WoodWick a Yankee Candle.

WoodWick a Yankee Candle jsou americké značky, které se zabývají výrobou originálních vonných svíček. Přestože mají stejný původ, svými produkty se rapidně liší.

Vonné svíčky WoodWick se stanou chloubou interiéru

Pokud si potrpíte na exkluzivních vůních, autentickém zvuku praskajícího ohně, jako byste měli zapálený krb, není nic jednoduššího než sáhnout po svíčkách značky WoodWick. Charakteristickým rysem vonných svíček je dřevěný knot, po jehož zapálení vám bude připadat, jako by hořel krb. Ovšem to není všechno. Vonné svíčky WoodWick jsou zdobené elegantním dřevěným víčkem, jenž slouží zároveň jako podstavec.

Vosky Yankee Candle vám dovolí relaxovat

Pod značkou Yankee Candle se skrývají neobyčejné vonné svíčky. Pravidelně na trh přivádí nové kolekce, na nichž pracují ty největší kapacity na vůně a parfémy. Jakmile si svíčku Yankee Candle doma zapálíte, z ojedinělé a výrazné vůně, která však není vůbec vtíravá, budete naprosto unešení. Velice populární jsou vosky Yankee Candle, jež se roztečou na aroma lampě, a poté se jejich vůně začne linout všemi místnostmi domu.

Jestliže si tedy chcete odpočinout, zapomenout na každodenní strasti a pracovní povinnosti, navoďte relaxační atmosféru vonnými svíčkami. Vybrat si můžete z nepřeberného množství aromat. Přijdete si na své, ať už preferujete ovocnou, nebo kořeněnou variantu. Kompletní nabídku svíček od obou uvedených výrobců najdete v internetovém obchodě Different.cz.

Napsat komentář