Kozačky do každého počasí? Podívejte se na nové kolekce bot!

on

Hledáte ty správné kozačky pro každou situaci? Tak honem do obchodů, protože po tomto druhu bot se většinou hned zapráší. Největším úskalím výběru je, že je každá noha jiná a ne každá bota prostě sedí. U kozaček je to obzvlášť důležité kvůli dojmu, kterého chcete docílit. Co styl, to různý druh. Myslíte si, že je to nesmysl? Naopak. Navíc správné kozačky můžete nosit i v létě. Ty nejlepší ale bývají hodně rychle rozebrané, hlavně ve větších velikostech. Tak neváhejte a vyberte si ty ideální i pro vás.

Kozačky jako další symbol ženskosti

Kromě lodiček, což jsou typickým zástupcem velmi ženských bot, jsou kozačky hned v těsném závěsu. Dokážou zdůraznit ženské křivky, pevně obejmout lýtka a hlavně díky nim mohou ženy nosit sukně i v zimě, takže se nemusí schovávat do nohavic kalhot. I muži se na ženy v kozačkách dívají rádi. Kozaček najdete na trhu opravdu nepřeberné množství. Ne všechny se hodí na běžné nošení, pokud v nich chcete trávit celý den bez přezutí. Je to nepohodlné a mnohdy i nehygienické. Ale kvalitní boty značky Rieker, to je trochu jiná káva. Například kozačky RIEKER působí žensky přitažlivě a přitom mají velmi rázný střih a design.

Kvalita a pohodlí

To jsou dva hlavní parametry při výběru jakýchkoliv bot. Rieker obuv vyniká nejen kvalitní prací, ale také použitím perfektních materiálů, díky nimž boty vydrží nejen jednu sezónu. Bota by měla být dostatečně široká, aby se noha při chůzi nekroutila a nekřivila. Zimní boty zkoušejte zásadně v tlustších ponožkách, jestliže je v zimě nosíte. Abyste později nebyli překvapení, že se vám do bot nevejdou. Pohodlné jsou třeba nízké kozačky sportovního vzhledu. Dají se nosit k úzkým kalhotám i k sukni.

Podpatky nebo ne?

To je vždy trochu ošemetná otázka. Vypadají žensky a žena si díky nim může trochu kompenzovat výšku. Na druhou stranu při náledí či dešti budou klouzat. A určitě pozor na zvrtnuté kotníky. Rieker e-shop nabízí všechny varianty kozaček. Na léto/přechodnou dobu a samozřejmě na zimu. Nezavrhujte ani nízké nebo polokozačky. Mají šmrnc a kombinovat jdou stejně jako vysoké. Polokozačky RIEKER unosíte k legínám stejně jako k džínové sukni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *