Propadněte kouzlu 3D povlečení

on

Proč neusínat v atmosféře kouzelné přírody, slunečného exotického ráje či pod drobnohledem nebezpečné šelmy? 3D potisk dává povlečení skutečně nový rozměr, neboť ho povýší na originální designový kousek vaší ložnice.

O co se jedná?

Zjednodušeně by se dalo říci, že jde o digitální tisk na látku pomocí nejmodernějších technologií. Díky tomu 3D povlečení získává trojrozměrný vzhled, obrázek opticky vystupuje z tkaniny. Výběr 3D motivů je skutečně nepřeberný, některé firmy dokonce nabízejí potisknutí povlečení vaší oblíbenou fotografií.

Výběr materiálu

Na povlečení 3D bývají nejčastěji použity bavlna a polyester. I zde platí, že čím je kvalitnější materiál, tím déle vám na něm fototisk vydrží. Zcela jistě záleží též na technickém postupu 3D tisku. S ohledem na tato fakta si za povlečení raději připlaťte. Pak je třeba se řídit tím, jakému materiálu dáváte přednost. Vsázíte na klasiku v podobě přírodní bavlny, učarovalo vám lehké mikrovlákno, nebo nejraději vklouznete do prohřátého mikroplyšového povlečení?

Který design preferujete?

Jak bylo zmíněno v úvodu, v případě fototisku se fantazii meze nekladou. Povlečení 3D v akci je možné pořídit s romantickým květinovým motivem, upřenými pohledy divokých zvířat nebo dominantami světových metropolí. A nemusíte mít strach, že budete muset sáhnout hluboko do peněženky. 3D povlečení levně je možné zakoupit hlavně na internetu.

Jak o povlečení pečovat?

Péče o 3D povlečení se nijak značně neliší od péče o povlečení běžné. Aby vám dlouho vydrželo, stačí se držet následujících pravidel: před prvním použitím lůžkoviny vyperte na 40 °C, ideálně naruby a zapnuté. Použijte prací prostředek na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel. Povlečení rozhodně nevyvářejte, nebělte ani nemandlujte. Při sušení v sušičce nastavte program s nízkou teplotou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *