Obměňte svůj šatník a pořiďte si nové šaty. Co letos letí?

on

Počasí se konečně vzpamatovává. Deštivé období vystřídalo sluníčko a teploty okolo 25 °C, které vás doslova vybízí, abyste si oblékla lehké šatičky. Jestliže jste si doposud na šatech příliš nepotrpěla, nebo máte jen opravdu staré kolekce, je nejvyšší čas pustit se do obměny šatníku. V následujících řádcích vám představíme pár kousků, v nichž zazáříte nejen v práci, ale i někde na večírku.

Červená a modrá prostě letí

Co se barevnosti týče, určitě sáhněte po červených, případně modrých odstínech. Právě dané barvy vás budou letošní léto provázet. Pokud bychom vám měli doporučit konkrétní modely, tak třeba v internetovém obchodě Modovo.cz na vás čekají elegantní dámské šaty s neotřelou krajkou na hrudníku, které jsou k dostání v sytě modré i červené.

Zůstávat nemusíte u jednobarevnosti. Oblečte si na sebe klidně i šaty s bílým podkladem zdobené červenými květinami. Záleží jen na vašem vkusu. Střihy jsou různé, ovšem velice oblíbený je střih se sukní do písmene A.

Něco do chladnějších dnů

Jelikož je počasí v našich končinách nevyzpytatelné, určitě přikupte něco do chladnějších dnů. Stačí přes šaty přehodit nějaký jemný svetr, případně riflovou bundu. Stejně tak nic nezkazíte ani bundou koženkovou.

Pokud to vaše postava dovoluje, určitě sáhněte ještě po overalech, které také můžete využít během chladnějšího počasí. Overaly jsou elegantní a slušivé. Prodlouží vám nohy, zvýrazní vaše přednosti. Samozřejmě ne každé ženě overal sluší, záleží hodně na typu postavy.

Pokud si tedy chcete koupit nové outfity na léto, podívejte se do e-shopu Modovo.cz, kde na vás čekají různé věci – od těch jarních přes letní až klidně po zimní. Tento internetový obchod se stane vašim novým dodavatelem dámské módy. Neustále přibývají nové věci.

Napsat komentář