Mladá žena hledá ubytování v Praze. Jak to udělá snadno?

on

Mladá, energická, plná naděje, s touhou po skvělé práci a bujarém životě v hlavním městě. Jste to vy? Rozhodla jste se opustit rodnou hroudu a přestěhovat se do Prahy? Dobrá volba, čeká vás pulzující život plný nečekaných možností. Užívat si ho ale budete jen tehdy, pokud si hned na začátku chytře vyberete ubytování.

Jedno multifunkční zařízení jako skvělá volba

Vždy se vyplatí mít otevřená zadní vrátka. O životě v Praze možná sníte už dlouho, tvrdíte, že je to pro vás to nejlepší, ale ono to tak být nemusí. Prostě vám Praha neučaruje, nebo po několika měsících zatoužíte vydat se zase o kus dál. Pro začátek bude i pro vás lepší, když byt nekoupíte, ale rozhodnete se pro pronájem. Kde ho hledat? Pro singles i páry je jako stvořený tento pronájem bytu bez realitky Praha. Nabízí ho multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová.

svetprozeny.cz_rezidencetopolova_cz_01

Potěší vás nízká cena nájmu ve spojení se strategickou polohou. Pronajmout si lze garsonku, užívat ji mohou současně maximálně 3 osoby. Bydlet budete na Praze 10, odkud je to jen pár minut do centra. Pouze 5 minut chůze vám bude stačit, abyste se dostala na nejbližší stanici metra Skalka. V blízkosti je dostatek parkovacích míst. Rezidence Topolová kromě toho nabízí i levné ubytování Praha krátkodobého rázu, například v hostelu, penzionu nebo v apartmánu.

svetprozeny.cz_rezidencetopolova_cz_02

Když jste dál a chcete byt koupit

Máte jasno, Praha je vaše místo pro život. V tomto případě se určitě vyplatí byt koupit. I to je v Rezidenci možné. V nabídce má stylově zařízené byty, jejichž cena je hluboko pod cenou běžných bytů. Musíte byt financovat z hypotečního úvěru? Přečtěte si ještě tento článek. Odborník v něm radí, na co vše si musíte při vyřizování hypotéky dát pozor. Pokud zvolíte tuto variantu, moc dlouho se nesmíte rozmýšlet, o byty je dost velký zájem.

Napsat komentář