Elegantní kotníkové boty do práce

Když se chladný podzim zeptá a na lodičky už je zima, můžete sáhnout po tradičních kozačkách. Ty jsou ale už dost okoukané, více trendy jsou v současnosti kotníkové boty. A zejména ty na podpatcích vypadají skvěle k business dress codu.

Pracující žena

Do práce v pohodlí a teple

Pro ženy v každém věku, které se chtějí do práce oblékat podle posledních trendů, jsou na podzim jasnou volbou kotníkové boty na podpatku. Ty vypadají neodolatelně v kombinaci s upnutými kalhotami nebo džínsy.

A podpatek nemusí dosahovat závratných výšin, stačí 7 – 10 cm, abyste byla za dámu. A ani sukně nemusíte odkládat, zvláště ty kratších délek. Dokonce i elegantní kraťasy vypadají spolu s kotníkovými boty dobře.

Pokud nerady chodíte na nestabilních podpatcích, zvolte kotníkové boty na klínu. Ty vám poskytnou bezpečnou oporu a pocit jistoty na každém kroku.

Výhodou kotníkových bot na podpatku je jejich vyšší podrážka, která nohu lépe ochrání od chladu, který přichází zespoda. Silná podrážka chodidlo lépe izoluje a poskytuje tak komfort teplého prostředí.

Červené kožené kotníkové boty

Konzervativní i barevné

Tyto business botičky vypadají nejlépe v hnědé nebo černé kůži. Ta může být hladká i broušená. Některé kotníkové boty jsou vpředu opatřené tkaničkami, jiné se zapínají na vnitřní straně nohy na zip.

Velice dobře vypadají i semišové boty, které jsou dostupné i v jiných barvách, například v šedé, béžové či modré nebo fialové.

Kožené kotníkové boty

Méně je někdy více

Už jsou pryč doby, kdy se nosily bohatě zdobené boty pokryté cvoky a jinými zbytečnostmi. Proto raději vsaďte na umírněnější variantu.

Co je ale opravdu hodně trendy, to jsou kožíšky, které zdobí vrchní část boty.

Většinou kožíšek pokračuje i do vnitřní části boty, takové pak můžete pohodlně nosit i v zimě. Rozhodně k nim ale nenoste volné kalhoty, byla by škoda zakrývat ten krásný kožíšek.

Tak už máte vybrané své podzimní obutí Tamaris?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *