Jak uspořádat zahradní párty za každého počasí?

on

Chystáte se s příchodem jara pozvat své přátele k posezení na zahradě, případně dokonce na pozemku u domu plánujete uspořádat větší párty? Pak je dobré myslet na to, že se nemusí povést počasí. Abyste předešli zbytečnému stěhování dovnitř domu, nebo dokonce museli celou akci zrušit, postavte si na zahradě nějaký alespoň provizorní přístřešek.

Se zahradním párty stanem se schováte před deštěm

Velmi příhodné jsou k těmto účelům zahradní párty stany. Jedná se o jednoduché plátěné přístřešky, které možná znáte i z různých veřejných akcí ve městech. Dají se pořídit v mnoha variantách dle velikostí i barevných provedeních. V každém případě vám i obyčejné zahradní párty stany zaručí, že ani v případě špatného počasí akci nemusíte rušit.

Moderní párty stany máte postavené za chvíli

Při výběru zahradního stanu si všímejte, jak je řešená jeho konstrukce. Musí být dostatečně stabilní. Zároveň je praktické, aby se dal snadno a rychle postavit. Moderní párty stany pro venkovní využití dokážete postavit klidně během 20 minut. Stačí spojit kovovou konstrukci a přes ni pak pověsit plachtu. U plachty je dobré si všímat, zda je voděodolná, aby vás a vaše hosty mohla ochránit před případným deštěm.

Pro větší pohodlí lze na zahradě postavit také zahradní altánky. Může jít o klasické stany, které jsou jen stabilnější a mají luxusnější vzhled.

Letní přístřešek ochrání před sluníčkem

Kvalitní zahradní stan ochrání nejen před dešťovými kapkami, ale také před větrem. Koneckonců jej jistě rádi využijete i během parného léta, kdy se naopak chcete schovat před dotěrnými slunečními paprsky.

Stan může i za pěkného počasí posloužit například jako základna pro catering, případně si v něm během volných chvil mohou hrát vaše děti. Využití zahradních párty stanů je zkrátka neomezené. A ceny? Pořídit se dají už od pár tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *