Fleecové mikiny na jaře stoprocentně oceníte

Se zimou jsme se většinou již rozloučili a znatelná je snad už pouze v některých horských střediscích. I proto se vyplatí poněkud provětrat šatník a vybrat si modely oděvů, jež se hodí pro jarní počasí. To bude opět jako tradičně proměnlivé. Na nějaké velké teplo bychom si měli ještě v každém případě počkat. Vyrazit ven jen tak v tričku s krátkým rukávem nebude nejspíše v nejbližší budoucnosti příliš reálné. Naším tipem pro základ jarního outfitu jsou moderní fleecové mikiny. Právě na jejich přednosti se budeme soustředit v následujících řádcích.

Umí zahřát a vypadají perfektně

Hlavní předností fleecových mikin je to, že umí zahřát ve dnech, kdy venku ještě panuje poměrně chladné počasí. Nosit je lze jako svrchní část oblečení, jestliže už teploty přece jenom vystoupaly poněkud výše. V opačném případě perfektně poslouží i pod bundou. Vzhledově se není třeba obávat žádné katastrofy. Naopak, volit lze spousty střihů a především barevných odstínů, které se hodí k celkovému outfitu.

Nač si dát pozor při výběru konkrétního modelu?

Volba tohoto oblečení má svá úskalí. Při nákupu rozhodně nedbejte pouze na celkový první dojem a vzhled mikiny. Důležitou roli u ní hraje třeba přítomnost vysokého límce, jehož služby především při větrném počasí rozhodně oceníte. Součástí mikiny by měl být mimo jiné také kvalitní celopropínací zip. Pokud má mikina kapsy, a navíc disponuje i přípravou pro telefonní kabel, je to určitě jen plus. Výborné jsou i manžety s otvorem pro palec, jež zamezí chladu, který jde na ruce.

Vyberte si ze spousty variací

Že nevíte, kde sehnat nějaké zajímavé variace mikin? Naším tipem je elegantní funkční mikina – fleece od Xfer. U této společnosti si můžete vybírat i další oděvy, mezi které patří například trička, bundy anebo sportovní oblečení. Společnost se specializuje na výrobu firemních oděvů, jež dokážou efektivně podpořit firemní identitu.

Napsat komentář