Eurovíkendy pro každého

Patříte mezi turisty, kteří milují moře, ale zároveň chtějí poznávat památky a týdenní válení se na pláži vám přijde jako ztráta času? Pak právě pro vás jsou ideálním řešením pobyty u moře na pár dní. V poslední době získává stále více na oblibě prodloužený víkend u moře. Stačí si jen vybrat vhodnou lokalitu a nejlépe letecky se vydat na cestu. Z pochopitelných důvodů patří mezi nejoblíbenější cíle moře, která je nám nejblíže, tudíž Itálie nebo Chorvatsko. Pokud si však chcete víkend opravdu užít, vyhněte se hlavní prázdninové sezoně. Právě o víkendech se ve střediscích střídají turnusy a bývá zde větší ruch. Ideální volbou je prodloužený víkend v červnu či září.

Prodloužený víkend v Itálii

Itálie je jedním z míst, které asi každého cestovatele napadne mezi prvními. Cílem turistů je nejen díky zmiňovanému moři, ale také množství kulturních památek. Dovolená Itálie patří každoročně mezi nejžádanější poptávky. Vybírat si můžete jak z tradičních velkých letovisk, tak z menších, která nejsou natolik zaplavena turisty. Na rozdíl od Chorvatska je Itálie díky svým písčitým plážím oblíbená také u rodin s malými dětmi. Tradičně je vyhledávaným cílem Bibione, kde do moře vede pozvolný vstup a nechybí zde ani spousta dětských atrakcí.
Mezi další oblíbené cíle patří slunné Španělsko. I když se vám na první pohled může zdát, že na víkend je Španělsko příliš daleko, opak je pravdou. Letecky jste na místě za pár hodin a pak už si můžete zbytek dne užívat pohodou na pláži.

Propadněte kouzlu eurovíkendů

Jestliže vás myšlenka eurovíkendů zaujala, pak neváhejte a najděte si zájezd, který bude odpovídat vašim představám. Tou největší výhodou a zároveň lákadlem je nízká cena. Eurovíkendy jsou opravdu velmi levné a vhodné tak pro všechny, kteří chtějí poznávat nová místa s nízkými finančními náklady. Stačí si jen vybrat na stránkách www.firmanazazitky.cz/levne-eurovikendy/.

Napsat komentář