Stěhováním s profesionály si ušetříte starosti i vlastní fyzické kapacity

on

Mnohokrát se psalo o tom, že stěhování a malování je mnohdy horší než vyhoření. Kdo podobnou zkušenost má, ví, že povoláním levné stěhovací služby si ušetří vlastní síly, finance i spoustu času, který může věnovat dalším důležitým úkonům – administrativním a logistickým. Nezáleží, zda potřebujete přestěhovat těžké piano z bytu v domě bez výtahu, celou pozůstalost po zesnulém příbuzném anebo kancelář s množstvím nábytku, šanonů a nezbytných doplňků. Sestavte si harmonogram a zajistěte si stěhováky z řad profesionálů.

Stěhování v rámci Prahy, České republiky a do zahraničí

Stěhovací služby mají fyzickou a dopravní kapacitu na přestěhování velkých kanceláří, půdních i sklepních prostor, soustředí se na kompletní stěhování bytů a dopravu nově zakoupeného nábytku. Veškerý náklad je převážen osobními i nákladními vozy, jeho doprava a přesun jsou pojištěny před poničením. Pražská stěhovací služba je sice primárně zaměřena na zákazníky z Prahy. Ti ji ale mohou povolat pro přemístění nábytku a potřebného materiálu jak mimo území Prahy, Středočeského kraje, tak i do zahraničí.

Stěhovací práce i o víkendech a v noci včetně zajištění skladových prostor

Levné stěhování, spolehlivé služby, individuální přístup s využitím fyzických a mechanizovaných sil jsou atributy, díky kterým se zákazníci ke společnosti Pražské stěhovací služby vracejí a ještě ji doporučují známým. Kdo potřebuje využít služeb stěhováků z firmy PSS s.r.o., může kontaktovat pracovníky a domluvit si levné stěhování ve všední dny i o víkendu bez příplatku. Pouze za noční práce je třeba počítat s padesátiprocentní přirážkou. Společnost disponuje i nutným obalovým materiálem, kartony, foliemi a nepromokavými plachtami. Zaměstnanci firmy se postarají také o případnou demontáž a opětovnou montáž stěhovaného zboží. Kdo potřebuje nábytek nebo kancelářské zařízení uskladnit na dobu nezbytně nutnou pro stěhování a dokončovací práce v bytech či domech, může si nechat své věci ve firemním, zabezpečeném a rozměrově volitelném skladu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *