Toaletní stolek dodá půvab i vaší ložnici

on

Bojujete každé ráno o koupelnu? Vyřešte to jednou pro vždy koupí toaletního stolku. Získáte kousek prostoru jenom pro sebe, odstěhujete si kosmetické přípravky z koupelny, a ještě ráno nebudete blokovat zrcadlo. Z investice do toaletního stolku bude vlastně nadšená celá rodina.

Vintage, provance, ale i minimalismus. Toaletní stolek se zrcadlem seženete v libovolném stylu, aby se perfektně hodil do vašeho domova. Je to však daleko víc než jen obyčejný kus nábytku.

Malé osobní království

Každá žena by měla mít svůj toaletní stolek. Získá tím aspoň kousek prostoru pro sebe, místo, kde se bude moci věnovat jen péči o sebe a svůj zevnějšek. Toaletka zároveň představuje vhodnou úschovu pro všechny vaše kosmetické přípravky. Celá rodina už nebude trpět tím, že máte všechny poličky v koupelně zarovnané svými věcmi.

Kovové i dřevěné

Ženy vybírají většinu věcí očima a u toaletek tomu není jinak. Určitě se nechte unést, protože nejdůležitější je právě to, aby se vám nový kus nábytku líbil. Poohlédněte se po kovových či dřevěných modelech. Stoprocentně si pořiďte toaletní stolek se zrcadlem. Bez něj byste se jen těžko nalíčila. Hodí se i taburet, abyste se mohla pohodlně posadit, a dobré osvětlení. Světla bývají někdy zabudovaná přímo v toaletním stolku. Každopádně není špatné ho umístit někam k oknu, protože chcete-li se líčit, na denním světle to jde nejlépe.

Splňte si sen

O vlastním toaletním stolku sní v dětství spousta holčiček. Málokteré se ale sen splní. Vám může. Místo nové šatní skříně s posuvnými dveřmi si prostě pořiďte stolek. Přesvědčte rodinu, že z toho budou profitovat všichni – budou mít volné police v koupelně a ráno tuto místnost nebudete dlouho blokovat. Navíc nejde o až tak finančně náročnou záležitost. Investujete pár tisíc korun a získáte úložný prostor, zrcadlo, a často ještě taburet na posezení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *