TOP-Crystal – luxusní křišťálové doplňky

on

Každý pyšný majitel nemovitosti si zakládá na jejím vzhledu. Pánové se věnují spíše pracím venku, dámy zase vytvářejí příjemné teplo domova. Nezbytnou složkou interiérů jsou dekorace, které zajišťují pěkný design místností. Obyčejné doplňky nabízené v supermarketech nejsou zdaleka tak originální jako luxusní produkty z barevného přejímaného křišťálu s 24% obsahem PbO. Ruční výrobě se prostě nic nevyrovná. Ne nadarmo se říká, že jsou čeští skláři špičky svého oboru.

166441

Barevný a čirý křišťál

Křišťál je od pradávna vyhledávaným materiálem pro výrobu dekorací všeho druhu. Symbol přepychu nesmí být lehký jako pírko, naopak musí být masivní. Broušené modely se nádherně třpytí a při poklepání mají zvonivý zvuk. Když se rozhodnete pro kvalitní barevný anebo čirý křišťál, může být doplněn i ryzím 24karátovým zlatem. Kdykoliv se na něj podíváte, vaše srdce zaplesá radostí.

158411

Dechberoucí modely vás ihned zaujmou

Pokud dáte přednost výrobkům z přejímaného křišťálu, dodáte svému interiéru nový rozměr. V tomto ohledu se můžete spolehnout na společnost TOP Crystal, která ručně vyrábí nevšední kolekce padnoucí jako ulité do moderně řešených i klasických domácností. Nutno podotknout, že se barevný křišťál hodí jako luxusní dárek, protože vázy, svícny, sklenice i mísy jsou originální. Produkty skláren CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE podstupují výstupní kontroly, až poté mají tu čest potěšit oko zákazníka.

34787

Dodejte svému interiéru ojedinělý vzhled

Překrásné vázy, mísy anebo svícny jsou vytvářeny tradiční metodou ve Světlé nad Sázavou již od roku 1861. Zapomeňte na strojovou výrobu, která není originální. Podívejte se na internetové stránky TOP Crystal a vybírejte z několika dekorů, jako jsou dune, fan, mars, diaden a další. Možná vás zaujme řada Crystalite z čirého křišťálu. V každičkém kousku se skrývá něžnost, smyslnost a tajuplnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *