Léčebné a relaxační masáže

on

Zkoušíte ráda nové věci? Vyzkoušela jste již mnoho druhů masáží a láká vás lymfodrenáž? Pak vám nic nebrání, abyste ji vyzkoušela. Lymfodrenáž dokáže rozproudit lymfu, zlepšit prokrvování tkání. Rozlišujeme dva základní typy a to lymfodrenáž přístrojovou anebo lymfodrenáž ruční.

back-pain-1491801_1280

Účinnější je samozřejmě právě ruční lymfodrenáž, kterou můžete absolvovat i v rehabilitačním centru Rehazone. Ruční masáž trvá 1,5-2 hodiny a výsledky bývají patrné po velmi krátké době. Přístrojová lymfodrenáž je vhodná jako doplněk ruční lymfatické masáže. Při lymfodrenáži je nezbytné, aby klient dodržoval určitá pravidla, která podpoří účinky těchto masáží. Základem je dodržování pitného režimu a dostatečné množství spánku a odpočinku. Lymfatické masáže Praha jsou však jen jednou z léčebných metod, kterou můžete v tomto centru absolvovat.

Podrobnosti o další nabízené metodě najdete pod tímto odkazem www.rehazone.cz/nase-sluzby/razova-vlna. Jedná se o málo známou techniku, která však prokazuje velké výsledky. Rázová vlna pomáhá zejména při bolestech horních i dolních končetin, při mírnění poúrazových stavů. Velmi žádané jsou také zdravotní masáže Praha. Tyto masáže jsou vhodné prakticky pro každého, jelikož bolesti zad potkají z času na čas každého.

Může za to současný styl života, kdy jsme nuceni se mnohdy několik hodin v průběhu dne krčit u počítače. Ne každý dodržuje zásady správného sezení u počítače a tak se dříve či později objeví nepříjemné a obtěžující bolesti zad a šíje. Zdravotní masáže vám pomohou nejen ulevit od bolesti, ale také napomáhají celkovému uvolnění a relaxaci. Ne nadarmo jsou masáže považovány za nejstarší léčebnou metodu. Jejich historie sahá až do starověku a dodneška čerpají masáže ze starých základů. Masáže jsou tím nejjednodušším, co můžete pro své zdraví udělat. Stačí si jen umět najít na sebe chvíli času.

Napsat komentář