Praha a nabídka bydlení pro moderní ženu

on

Rozhodla jste se opustit domov a vyrazit za lepšími možnosti do Prahy? Dlouho vás lákal život v hlavním městě a konečně jste se odhodlala, chcete sbalit kufry a odejít za ruchem velkoměsta? Neuspěchejte to a ze všeho nejdříve si najděte kvalitní bydlení. Bez něj by příchod mohl znamenat veliké rozčarování.

Lokalita a váš chtíč

Ujasněte si, co chcete. Každá pražská čtvrť je jiná, někde to žije i po půlnoci, jinde odbije na hodinách desátá večer a ani pes v ulici neštěkne. Důležitým faktorem výběru lokality je vzdálenost, kterou budete muset ujet do práce. Trávit třeba i hodinu na cestě je zbytečná ztráta času. Zjistěte si také, zda se v místě nachází dobré obchody, jak daleko je to k lékaři apod. Zkrátka vybírejte tak, aby místo vyhovovalo vašim potřebám.

svetprozeny.cz_finep_cz_01 Oblíbený projekt Malý Háj ve Štěrboholech

Využijte výhodnější nabídky

Máte ráda luxus, nechcete ale utrácet moc? Při hledání nového místa pro život se zaměřte na tyto developerské projekty Praha. Jejich moderní koncepce nadchne a co víc, ceny drží společnost mnohem níže, než je tomu u realitních kanceláří. Získáte hlavně jistotu nového bytu s moderně řešeným vnitřním prostorem. Novostavby Praha se aktuálně nachází hned na několika velmi žádaných místech. Mezi top patří například projekt Malý háj ve Štěrboholech či Prosek park.

svetprozeny.cz_finep_cz_02 Líbit by se vám mohlo bydlení v rámci projektu Prosek park

V čem ještě musíte mít jasno?

Ty nejlepší byty na prodej v Praze mizí poměrně rychle. Developer je dává do prodeje dlouho předtím, než jsou hotové. Většinou hned ve fázi projektu. Vyplatí se nabídku pravidelně sledovat a rychle reagovat. To ale můžete udělat jen ve chvíli, když máte jasno ve financích. Co nejdříve zajděte do banky a nechte si vypracovat hypoteční nabídku. Kvůli novému zákonu o spotřebitelském úvěru (více informací o něm zde) se proces vyřízení může dost protáhnout, nepodceňte to. Je velkou výhodou, že si můžete hypotéku vyřídit i přímo u developera.

Napsat komentář