Tantrická masáž i thajská masáž jako nejlepší forma relaxace

Často bývá zaměňován pojem sex za erotiku. Ta s ním tak nějak splývá. Tantrická masáž je zaměřená spíše na erotiku a je vykonávaná ve smyslu všeobjímající lásky člověka k člověku. Nemá nic společného se sexem. Nádech smyslnosti ale má. Ocitnete se blízko tajemným rituálům, které již kdysi prováděly ony kněžky ve starověkých chrámech. Člověk má opravdu vyzkoušet všechno a záleží jen na vás, kde máte hranice. Tantrická masáž je antistresový relax, který si čas od času každý potřebuje dopřát. Je třeba se přenést před nesmyslný stud.

thajská masáž

Masérka či masér k vám přistupuje bezprostředně a laskavě. Nejprve vám bude popsáno, co vás čeká, zdůrazněno, že se sice jedná o erotický zážitek, a základní masáž nezahrnuje intimních orgány. Tantra masáž je nový rozměr a smysl. Jde přímo o duchovní cestu, která je založená na univerzální lásce, na doteku, komplexním životním stylu přinášejícím mnohem lepší milování. Umění tantrické masáže mají opravdu intimnější dotyk než klasické masáže. Masérka si ke každému najde cestu. Muži jsou otevřenější a užijí si službu jako tantrická masáž obecně lépe. Žena se na tantra masáž musí delší dobu otevírat, ale může z ní mít stejné potěšení.

Thajská masáž je jedna z nejčastěji provozovaných zajímavých masážních stylů. Thajská masáž se provádí v mnoha typech a každá z nich je něčím výjimečná. Thajská masáž dokáže bez léků a injekcí vyléčit i bolesti zad nebo hlavy. Thajská erotická masáž se zaměřuje také na celé tělo, soustředí se na svaly nohou, kloubů, ale i chodidel a zad. Tyto části těla jsou při dnešním životním stylu nejvíce namáhány. Využívá všech dostupných prostředků pro uvolnění těla i mysli. Provází ji příjemná relaxační hudba a maximální uvolnění, které se během ní dostaví. Ocitnete se ve světě pohodlí, klidu a opojení z aroma olejů či vůně různých bylinek. Thajská masáž je zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat. Odpoutáte se od všedních starostí a uvolníte se. Budete určitě spokojeni.

Dalším oblíbeným odbourávačem stresu je rybaření, pořiďte si kvalitní rybářské pruty a relaxujte u vody.

One Comment Add yours

  1. Kateřina Česneková napsal:

    Výborné masáže jsou v centru jak je prodej mobilů Ostrava, tak blízko nich

Napsat komentář