Povlečení pro každého

on

Tvrdí se, že spánkem člověk stráví až jednu třetinu života. Jestliže se jedná skutečně o takovou dlouhou dobu, co jste zalezlí v peřinách, hraje při tom, abyste si užívali příjemného spánku, určitě velkou roli to, v jakých peřinách to je. Jen málo lidí si však uvědomuje, že tyto vymoženosti v podobě povlečení a prostěradla si můžeme dovolit teprve dvě století, kdy se textil začal zpracovávat ve velkém v textilních manufakturách. Díky tomu už nemusíme uléhat na kůže ulovených zvířat, jak tomu bylo u našich pravěkých předků.

Prodloužené krepové povlečení MAGDALENA - vínová, foto: RodinneBaleni.cz
Prodloužené krepové povlečení MAGDALENA – vínová, foto: RodinneBaleni.cz

Atypické rozměry povlečení

V dnešní době je trh naopak přesycený nepřeberným množstvím různých druhů povlečení a prostěradel. Výběrem té správné barevnosti i materiálu navíc můžete doplnit vzhled celé ložnice. V dnešní době se povlečení vyrábí v provedení klasické bavlny, hřejivého flanelu, luxusně vypadajícího saténu i velmi oblíbeného krepu. Ten oceníte především tehdy, pokud neradi žehlíte. Díky neustále inovaci materiálů se vám tedy nestane, že by vám bylo v létě příliš teplo a v zimě naopak chladno.

Ne každému například vyhovuje tradiční rozměr lůžkovin a nikdo nemá rád, když mu z peřin lezou nohy. V tom případě je pro vás nejlepší volbou prodloužené povlečení. Velkou nabídku tohoto ložního prádla najdete například na stránkách internetového obchodu rodinnebaleni.cz. Můžete si tak vybrat z velké nabídky prodloužené povlečení 140×220 v různých barvách i materiálech.

Francouzské bavlněné povlečení XENIE DUO EXCLUSIVE - fialová, foto: RodinneBaleni.cz
Francouzské bavlněné povlečení XENIE DUO EXCLUSIVE – fialová, foto: RodinneBaleni.cz

Přitulte se k sobě

Pro páry, které se v noci rádi přitisknou a sdílí spolu peřinu, je nejvhodnější francouzské povlečení. Kromě zamilovaných párů si variantu francouzské přikrývky velmi pochvalují rovněž rodiče, ke kterým se na noc stěhují do postele také jejich děti. Nemůže se totiž stát, že by vám v noci někdo peřinu vzal, je dostatečně velká, že se pod ni vejdete i s dítětem. Na trhu najdete v současné době i atypické velikosti, podívejte se tedy na francouzské povlečení 200×220.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *