LED rampouchy – nejúžasnější vánoční osvětlení pro rok 2017

Existuje něco úžasnějšího, než zasněžená střecha, pod jejímž okrajem visí úchvatné a nádherně se lesknoucí rampouchy?

U nás je tohle sice vzácný efekt díky mírným zimám, ale dá se to nahradit vánočním osvětlením v podobě LED rampouchů.

rampouchy

Světelné LED rampouchy zaujímají mezi osvětlením výsostné místo, které si zaslouží velkou pozornost. Jsou jedinečné, krásné a zcela nezaměnitelné. Dům, který je ozdobený svítícími rampouchy, je už z dálky nepřehlédnutelný a má své osobité kouzlo, takže jestli chcete naštvat závistivé sousedy, pak si nezapomeňte mimo jiného osvětlení koupit také vánoční rampouchy, uvidíte, jak vám budou závidět. Navíc budete mít radost nejen vy, ale i vaši nejbližší, kteří uvítají tu pravou vánoční atmosféru.

rampouchy1

LED rampouchy jsou hitem mezi osvětlením, protože příroda nám příliš často pravé přírodní rampouchy nedopřeje, takže si musíte vystačit s těmi falešnými. Na trhu najdete klasické rovné, vzorované, potom s vodopádovým efektem, ty jsou asi nejrozkošnější. Zvláštností je, že když rampouchy rozsvítíte, jsou téměř totožné s těmi pravými, často by ani rozdíl nebyl poznat, kdybyste nevěděli, že nejsou skutečné.

LED rampouchy na Renegad.cz

Spousta lidí si myslí, že LED rampouchy jsou citlivé na zimu, ale není to tam, jejich použití je všestranné, jsou svým způsobem multifunkční. Bez jakéhokoliv ostychu je můžete využít k ozdobení interiéru i exteriéru.

Kde se dají světelné rampouchy použít?

Interiér:

Ve vaší domácnosti se hodí k ozdobení vánočního stromečku, okenního rámu i skel, skvělé jsou nad krbovou římsu, ale také kolem zárubní atd.

Exteriér:

Co se týká venkovního použití, fantazii se meze nekladou. Dech beroucí vánoční atmosféru vytvoří kolem dveří, na terase, balkoně, celém domě i na zahradě.

Chystáte se pořádat vánoční večírek a k tomu postavíte na zahradu párty stan, kde se bude podávat občerstvení? Ozdobte ho zvenčí i uvnitř LED rampouchy a vaše párty dostane pořádné grády.

rampouchy2

Je lepší teplá nebo studená bílá?

Perfektní jsou obě, jen s tím rozdílem, že jeden bílý odstín s teple žlutým nádechem a druhý je zase ve studeně bílém s náznaky modrého základu. Obecně je zavedené pravidlo, že se teple bílá více hodí do interiéru, kde se zavěsí třeba na stromek, zatímco studená bílá udělá tu nejlepší práci ve venkovním prostoru, zvlášť když pak kontrastuje s čerstvě napadaným sněhem (pokud tedy napadne samozřejmě).

Jenže všichni víme, že pravidla se mají porušovat a když jde o LED rampouchy, tak to platí dvojnásob, je úplně jedno, jestli je použijete venku nebo uvnitř, důležité je jen to, aby byla dodržena bezpečnostní opatření, což znamená, aby ven šlo jen to osvětlení, které je určeno pro venkovní použití.

Šetřím, šetříš, šetříme

Jestli existují TOP vlastnosti, díky kterým si svítící rampouchy zaslouží vaši 100% pozornost, pak je to jejich úspornost. Na rozdíl od dříve používaných světýlek se LED osvětlení stalo trendem dnešní doby díky minimální spotřebě, což v praxi znamená, že oproti jiným technologiím, vám může ta LED zajistit až 90% úsporu elektrické energie a to rozhodně potěší.

Díky tomu si můžete dopřát bohatší vánoční svíticí led dekorace a vyzdobit nejen svůj dům uvnitř, ale i zvenčí, včetně zahrady, aniž by to zruinovalo váš finanční rozpočet, který jste si vyčlenili na vánoční svátky. Nezapomeňte také na to, že životnost LED diod dosahuje až 20 tisíc hodin, což je oproti dřívějšímu osvětlení významný posun vpřed.

rampouchy3

Bezpečnost především

Jakmile se budete rozhodovat, jaké LED rampouchy pořídit, tzn., jestli studeně nebo teple bílé, myslete hlavně na to, aby to byly skutečně kvalitní výrobky. Rozhodně se vyhněte nákupu vánočního osvětlení na tržnicích či u jiných stánkařů, kde většinou světýlka viděla bezpečnostní předpisy a normy jen z rychlíku či spíše vůbec. Raději si v pohodlí domova sedněte k počítači a objednejte si osvětlení u osvědčených prodejců, u kterých máte záruku, že vše splňuje to co má.

Chybí vám inspirace? Mrkněte na video zde. Určitě vám to vnukne myšlenku, jak svůj dům vyšperkovat a mít tak nejhezčí obydlí v ulici.

Napsat komentář