5 mýtů o klasických šatních skříních

on

Uskladnění oděvů je dnes poměrně hodně diskutovanou oblastí. Není se čemu divit. Dorazily sem totiž mnohé nové trendy, mezi kterými figurují především moderní vestavěné skříně. Ty většinou kopírují kompletně celé stěny pokojů a šetří prostor. Stejně tak si lidé hodně oblíbili šatny. Ano, orientace v nich je mnohem lepší než ve skříních, nicméně je nezbytné počítat s dalšími investicemi při výstavbě. Klasické skříně jsou stále ekonomickým řešením pro uložení oděvů, ač o nich kolují některé pověry, jež vyvrátíme v následujících řádcích.

real3-800x650

Zaberou spousty místa

Nikoli. Po léta se stávaly šatní skříně součástmi ložnic i předsíní a nikdy se jejich majitel s nedostatkem místa nepotýkal. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi navíc ušetří prostor tím, že nepotřebujete otevírat dveře do stran. Nikde není psáno, že musí skříň kopírovat celou stěnu.

Nejsou přehledně členěné

Interiér nových šatních skříní v ničem nepokulhává za vestavěnými variacemi. Vždyť uvnitř se mohou nacházet jak šatní tyče, tak i zásuvky, variabilní policový systém anebo nejrůznější boxy pro menší oděvy. O přehledné vnitřní prostory skříně nemusíte mít strach.

Designově nepřesvědčí

Nejnovější provedení šatních skříní rozhodně vypadají moc hezky. Designově dokážou pokoj vyladit na maximum. Jejich součástí bývá zpravidla také zrcadlo, jež může tvořit pouze tenčí pruh napříč celou stěnou. Odstínů nejrůznějších dřevin je spousta. Zajímavá je třeba i klasická bílá šatní skříň. Tmavší cizokrajné dřeviny zase kontrastují s bílou výmalbou.

Jsou nekvalitní a nic nevydrží

Vyrábí se prakticky ze stejného materiálu jako vestavěné! Navíc se vyznačují bytelnou konstrukcí. Zatímco u vestavěných skříní v podstatě neexistuje zadní stěna, případně i boční, u prostorových skříní jsou všechny.

Bývají stejně drahé jako vestavěné skříně

Ne, cenově se dostanete mnohem níže! Vybrat si budete moci jednoduše online z pohodlí domova. Přesvědčte se sami na Dona-shop.cz.

Napsat komentář