Žižkov – nejžádanější lokalita z celé Prahy

Moderní bydlení v samém srdci metropole? V blízkosti zeleně? V lokalitě dostupné městskou hromadnou dopravou? V dosahu veškeré občanské a sociální infrastruktury? Ano, máme dobrou zprávu, takové místo existuje! Je to Žižkov, konkrétně horní oblast v okolí ulice Na Vackově. Ještě lepší zprávou je, že se v rámci developerského projektu Byty na Vackově právě prodává na tři stovky nových bytů s nastěhováním již v první polovině roku 2021.

Místo pro vás a vaši rodinu

Trávit hodiny dojížděním autem za město? Proč, když lokalita pražského Žižkova přímo vybízí k rodinnému bydlení díky perfektní dopravní dostupnosti městskou dopravou, širokému spektru služeb a nabídce zeleně a volnočasového vyžití v blízkých parcích a lesoparku? Oblast Vackova se nachází při horní části Žižkova a sousedí přímo s parkem Židovské pece. Právě budované byty se nachází v pěti objektech v ulici Malešická a stávající výstavba navazuje na předešlé etapy v ulicích Na Vackově, Olgy Havlové a Rixdorfská.

svetprozeny.cz_navackove_cz_01

Komfort metropolitního bydlení

Doby, kdy lidé hledali klid za městem, jsou dávno pryč. Proč denně dojíždět do školy nebo práce ze satelitů kolem metropole, když probíhá výhodný prodej bytů přímo v Praze? Více než tři stovky bytů, nebytových prostor a ateliérů je soustředěno do pěti objektů s výškou nepřesahující 12 pater. Byty jsou o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, navíc mají balkon, terasu nebo lodžii, k přízemním bytům přináleží předzahrádky. Díky modernímu konceptu je maximálně využitý prostor bytů, ale současně je zajištěna vzdušnost s přísunem denního světla.

svetprozeny.cz_navackove_cz_02

Mít vše po ruce

Bydlet v místě, kde máte vše po ruce, je neskutečný komfort. A z Vackova máte doopravdy všude blízko. Do centra Prahy se dostanete pomocí městské dopravy za pár minut, stejně jako do zaměstnání, do školy či školky, případně k lékaři. Rodiny s dětmi ocení možnosti sportování a volnočasového vyžití v parcích, kde je široká nabídka sportovních prvků a dětských hřišť. Kromě toho lokalita disponuje perfektní infrastrukturou s obchodními možnostmi.

Napsat komentář