Vzpomínky jsou věčné

on

Marně si lámete hlavu, čím potěšit rodiče slavící významné výročí svatby? Nebo byste rádi překvapili partnera originálním dárkem k jeho narozeninám? Klasická kytice, dárkový koš, případně sada broušeného skla jsou jistě krásné. Nicméně květina uvadne, lahůdky z dárkového koše se dříve či později sní a křehké skleničky se rozbijí nebo upadnou v zapomnění kdesi ve skříni. Chcete tentokrát něco speciálního. Dárek, na který se jednoduše nezapomíná. Takový, o němž se bude ještě po letech vyprávět. Darujte zážitek.

Tandemový seskok padákem

Ještě předtím, než se rozhodnete darovat tandemový seskok padákem, ujistěte se, že přítel či kolega z práce nedostane infarkt při zjištění, co se na něj chystá. A počítejte s tím, že na vás bude mít asi milion otázek ohledně samotného seskoku. U kávy či sklenky vína můžete poreferovat o tom, že před vzlétnutím do oblak bude řádně informován a proškolen. Teprve poté se letadlem vznese do potřebné výše. Volný pád trvá asi čtyřicet vteřin a konečně klesání k zemi zabere něco mezi šesti až deseti minutami. Nemusí mít žádné speciální oblečení, jelikož kombinéza i ochranné brýle mu budou zapůjčeny na místě. A také ho raději upozorněte, aby do té doby už nepořádal noční výlety k lednici, protože tandemový seskok má určité váhové limity.

Mít tak chvíli svět jako na dlani

Letecké zážitky patří vůbec k těm nejoblíbenějším. Jejich darováním v podstatě nemůžete šlápnout vedle. A to proto, že si z nich vybere snad každý. Klidné povahy dají přednost vyhlídkovým letům, případně letu balonem. To je teprve romantika! Ideální dárek pro rodiče či prarodiče k výročí sňatku. Lety se pořádají celoročně, samozřejmě s ohledem na počasí. Osoby vyhledávající adrenalin zase ocení zážitek v podobě akrobatického letu nebo možnost stát se na chvíli pilotem letadla či vrtulníku.

Konečná volba zážitku

Vyberte si seskok padákem. Darujte blízkému člověku pohled na svět z ptačí perspektivy. Umožněte manželské dvojici zažít pocit blízkosti nad korunami stromů v létajícím balonu. Dopřejte partnerovi splnit si dětský sen a nechte jej stát se na chvíli pilotem moderního letadla. A pokud stále váháte, obstarejte univerzální dárkový poukaz, aby se obdarovaný mohl rozhodnout sám.

Napsat komentář