Pánský prsten před lety nadchl mého muže a nyní i syna

Když si vzpomenu, jak jsem před devíti lety sháněla pánský prsten pro mého muže, se kterým jsem tehdy slavila pětileté výročí naší svatby, ještě nyní mě polije pot. Nebylo to totiž vůbec jednoduché. Za prvé jsem zjistila, že můj muž má zcela atypickou velikost prsteníčku a za druhé, že si absolutně nemohu vybrat motiv, o kterém mohu s určitostí říci, že ho osloví. Naštěstí pro všechny zúčastněné jsem tento hon na čarodějnice úspěšné zvládla a na našem výročí proběhlo předání prstenu, který s oblibou nosí dodnes. Nyní ovšem stojím před situací, kdy mám podobný prsten vybrat i mému synovi k jeho osmnáctým narozeninám, věřím, že mi mé osvědčené zlatnictví opět pomůže sehnat přesně to, co hledám.

Přívěsky pro muže by syna rovněž mohli potěšit

Nevykládejte si to špatně, ale syn si prostě potrpí na některých druzích šperků, za čímž nevidím absolutně nic špatného. Má svůj osobitý styl, který je mu vlastní a cítí se tak být sám sebou. Proto jsem měla z počátku nápad, že místo koupě pánského prstenu se raději zaměřím na přívěsky pro muže, které rovněž velmi obdivuje. Nicméně jsem v hloubi duše přece jen cítila, že by byl více vděčný za prsten, než za přívěsek, tudíž jsem to udělala velmi chytře a přívěsek se srdíčkem, který jsem při nákupech objevila, a velmi se mi zamlouval, jsem věnovala své dceři za vysvědčení. Jak se říká, zabila jsem tak dvě mouchy jednou ranou, prsten pro syna se mi totiž rovněž podařilo sehnat a on z něj měl samozřejmě obrovskou radost.

Zlaté přívěsky sbírám velmi ráda

Jelikož patřím i já v naší rodině mezi sběratelku šperků, nemohla jsem si odpustit nekoupit si také něco malého pro sebe. Zlaté přívěsky jsou mojí slabostí, a když navíc uvidím takový, který mi padne hned do oka, přestanu myslet na finance a kupuji. A přesně to se mi stalo u zlatého přívěsku s úžasným sněhobílým kamenem. Ano, koupila jsem si ho. Můj muž o něm samozřejmě zatím vůbec neví a chtěla bych, aby tomu také tak ještě na nějakou dobu bylo. Řečí o utrácení jsem již za svůj život s ním slyšela dost, takže vím, jak přívěsek nosit zároveň tak, aby si ho všiml až za hodně, hodně dlouhou dobu. Takže pst!

Napsat komentář