Vybavuje si i ten váš dílnu? Na těchto 5 věcí by neměl zapomenout!

on

Dílna je pro mnohé z nás poměrně neznámou záležitostí. Často sem pouze chodíme, abychom strávili se svým partnerem alespoň nějaké společné chvíle. Zařizuje si ten vás aktuálně průmyslový provoz anebo domácí dílnu? Pak jistě zcela jistě dá za pravdu tvrzení, že se nejedná o nijak jednoduchou záležitost. V šikovně a efektivně řešené místnosti se bude pracovat mnohem lépe, než kdyby bylo veškeré nářadí uloženo náhodně. Nenechejte ho v tom samotného a poraďte mu. Že dílenskému vybavení nerozumíte? Nevadí, my jsme si pro vás připravili 5 tipů na vybavení, jež by ani v dílně vašeho partnera nemělo v žádném případě chybět.

workshop-97_1920

1. Přehledné dílenské skříně

Přesně ty jsou místem, kam se uloží jednotlivé nástroje a technika. Optimální jsou především kovové modely mající pevné police i zásuvky. Na pestrost vnitřního uspořádání se zaměřte velmi podrobně. Do skříně musí přijít jak malé nástroje, tak i třeba brusky, kompresory a další věci.

2. Organizéry na zdech

Nic moc extra nákladného. Přesto se vyplatí soustředit na to, aby byly vyrobeny z kovu. Plastové variace jsou sice hodně levné, nicméně těžší kleště anebo šroubováky či klíče už prostě neunesou.

3. Šatní skříně či věšáky

Do dílny samozřejmě patří. Při jejich nákupu přihlédněte k celkovým prostorám. Do mnohých menších dílen postačí bohatě pouze menší skříňky s háčky a prostorem na boty. Vyrobeny musí být z kovu, který se jen tak nezničí. Dřevo v kontaktu s kovem trpí, navíc je hořlavé.

4. Dílenský vozík

Moderní dílenský vozík je skvělým pomocníkem. Vždyť dokáže přiblížit nástroje přímo na místo určení. Jen pro přehlednost, disponovat by měl především:

– otočnou brzdou,

– bezpečnostním mechanismem proti nechtěnému výsuvu zásuvek,

– pevnými bytelnými kolečky,

– pojistkou proti samovolnému rozjezdu.

5. Šatní lavice

I odpočinek je zapotřebí. Člověk přece jenom má i chvilky pauzy. Šatní lavice musí být hlavně pevné a bytelné. Na pohodlí až tolik nezáleží.

Shání aktuálně váš partner toto vybavení a neví, kam by se měl podívat? My doporučujeme společnost POLAK CZ s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *