Studu vás zbaví online sexshop

Internetový sexhop nabízí poznat mnohé. A mnohým. Především těm, kteří se stydí nakupovat tváří v tvář v kamenném sexhopu. Proč se trápit, když můžeme vybírat a nakupovat v pohodlí domova?

Vzpomínám si na svou vůbec první návštěvu sexshopu. Nebylo to v Praze, ale v Amsterodamu. A v „začátcích“ mého sexuálního života. K mání tam byly opravdu bizarní věci, jež si ani s odstupem několika let netroufám popsat, a to rozhodně nejsem prudérní povahy, spíše bych sebe samu popsala jako svobodomyslnou. Jinými slovy to pro mě byl šok. Od té doby jsem v kamenném sexshopu nebyla.

Nenásilně a v klidu

Podobné nemilé zážitky samozřejmě začátečníkovi může způsobit i český kamenný sexhop. Ne každý se v něm cítí ve své kůži. Obzvláště sado maso nabídka opravdu může citlivější duše a erotické nováčky v jednom vyděsit. Těm bezesporu doporučujeme návštěvu sexhopu internetového, do něhož se můžete nořit jako do knížky. Otevírat stránku po stránce a pomalu zjišťovat, co je v sexu v dnešní době vůbec možně. Nenásilně a v klidu. Jde jen o to nevyděsit se, jak jsem se svého času vyděsila já.

Začínejte pomalu

Doporučujeme proto začínat pomalu. Nejdříve se zaměřte na navození erotické atmosféry. K tomu napomáhá třeba svůdné erotické prádlo. A pak se začněte pomalými krůčky posouvat dál. Podaří-li se vám odhodit zábrany, otevře se vám zcela nový svět nepoznaných prožitků. Cestu k nim vám pak nabízí proklestit celá řada důmyslných erotických hraček. Vakuová pumpa pro pány a třeba venušiny kuličky pro dámy. Ty jsou mimochodem staré jako lidstvo samo. Příjemné chvilky si s nimi navozovala už i královna Kleopatra. Od té doby se ale hodně změnilo – především materiály, z nichž se vyrábějí ty dnešní supermoderní.

Vibrátorem proti histerii

To platí i na další evergreen mezi erotickými hračkami, jimž je klasický vibrátor, jež je také považován za jednu nejstarších erotických pomůcek všech dob. V prvopočátcích ovšem sloužila spíše k léčení ženské histerie. Dnes naštěstí slouží výlučně k ženskému potěšení. A potažmo k mužskému, aneb víte, co se říká: potěšená žena může potěšit i muže.

Dildo z leštěného kamene

Ještě staršího data je tzv. dildo, což je taková imitace penisu, již mají v oblibě nejenom lesbičky. První nálezy této hračky v podobě leštěného kamene jsou datovány už dobou před 2500 let. Současná dilda se naštěstí vyrábějí z příjemnějších materiálů. My doporučujeme silikon. Nepoznané prožitky ale slibují i dilda skleněná.

Erotické hračky bezesporu nabízejí ukázat naprosto novou dimenzi sexu a erotiky. Jen jím to musíte dovolit.

Napsat komentář