Chcete vypadat štíhlejší? Zvolte vhodné oblečení

Každá žena chce být štíhlá a mít sexy postavu. Ovšem nic není zadarmo a hlavně rychlé. Naštěstí existují optické triky a klamy, kterými si můžeme pomoci. A výběr vhodného oblečení dokáže naprosté divy. A rozhodně se nemusíte zahalovat „do pytle“ nebo temné černé barvy. Možností je mnohem více.

Barvy a potisky frčí

Zapomeňte na černou, i když je pravda, že zeštíhluje, ale sama o sobě působí trochu nudně a fádně. Černou je třeba oživit jinými barvami. A opět platí, že část těla, kterou chcete trochu potlačit, zahalte do černé a své přednosti naopak dejte na obdiv v barevných outfitech. A klasikou zůstává nestárnoucí černo-bílá. Znáte Freddy kalhoty v černé barvě, které krásně modelují postavu? Pokud ne, je pravý okamžik je vyzkoušet. Skinny střih s push-up efektem je naprosto jedinečný. Zadeček hezky pozvednou a opticky zakulatí. Vaše pozadí bude doslova k nakousnutí. Velmi dobře působí kombinace světlých a tmavých tónů, to je zkrátka jistota.

Zvolte ten správný materiál

Na volbě materiálu skutečně záleží. Vyhýbejte se tvrdým a neohebným látkám a raději vsaďte na příjemné, jemně splývavé materiály, které se krásně přizpůsobí vaší postavě. A to platí i při výběru oblíbených džínsů. Pokud zvolíte například super kvalitní a ultra pohodlné Freddy jeans, nemůžete šlápnout vedle. Jsou ušité z velmi příjemného materiálu a hlavní tajemství tkví v patentované technologii WR.UP.

Správně vyvážené proporce antické bohyně

Ano, zní to možná trochu poeticky, ale je to tak. Velká ňadra a velký zadeček si zaslouží určitou vyváženost, je potřeba zvýraznit pas a trochu „zúžit“ zadeček. To znamená, že zvolíte zeštíhlující kalhoty nebo sukni a topík, který ještě více podpoří vaše přednosti. Přijďte se podívat na skvělé a originální kalhoty a jeansy a navštivte Showroom Freddy jeans Brno nebo se mrkněte na webovky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *