Reflexní vesty zachraňují životy dětí i dospělých

Reflexní vesty patří do povinné výbavy každého motoristy, jsou využívány pedagogy a vychovateli pro ochranu svěřených dětí, používají je pracovníci záchranných sborů, policejních složek i strážců objektů. Reflexní vesta prokazatelně dokáže zachránit život. Výrazné fluorescenční zbarvení – růžové, žluté, zelenkavé – podpořené svítící páskou je dobře viditelné za dne a především v šeru a v noci. Včasným pořízením reflexní vesty předejdete náhlým krizovým situacím vyplývajícím ze zvýšeného provozu na silnicích, stavebních činností a prací na veřejných prostranstvích.

819

Dětské reflexní vesty s obrázky i nápisy

Reflexní vesty se prodávají v různých velikostech, kdy především dětské vesty jsou oprávněně žádaným artiklem. Seženete-li si reflexní vestu od Altima.cz, budete překvapeni její kvalitou a dlouhou životností. Dětské vesty se vyrábějí ve všech velikostech, mají různé střihy a způsoby oblékání. Dají se jednoduše zapínat na suchý zip, na běžný zip, anebo se přetahují přes hlavu. Vesty se prodávají s potiskem i veselým obrázkem. A tak si můžete dětskou reflexní vestu od Altima.cz nechat potisknout logem sportovního týmu, názvem školky či školy tak, aby všechny děti měly vestu s jednotným a snadno rozpoznatelným nápisem. Obrázek je možné zvolit podle věku a pohlaví dítěte. Reflexní vesty se s oblibou doplňují o další zvýrazňovací bezpečnostní prvky, jako jsou čepice z fluorescenčního materiálu, reflexní přívěsky, samolepky na batůžky i brašny a svítící tyčky.

Reflexní prvky pro chodce a motoristy

V platnosti je zákon o silničním provozu, který všem účastníkům – chodcům i cyklistům – říká, že za šera a v noci musejí být označení reflexními prvky. A tak jsou v oblibě další předměty s reflexními body. Prodávají se reflexní prvky na kola, odrazky, tkaničky, nášivky na oblečení, boty, svítící pásky, které se snadno upevňují kolem kotníků a zápěstí. Vždyť ruku na srdce, kdo jednou řídil v noci, ví, jak nebezpečné je potkat neoznačeného chodce na krajnici a jaký je rozdíl, když je chodec jakkoliv viditelně označen.

Napsat komentář