Připravte se na plavkovou sezonu

Nejen jarní období je ten správný čas, kdy můžete zase na sobě začít pracovat a opět se dostat do kondice. Nezáleží na tom, jaké je venku počasí, zajít lze také do posilovny. Jejich služby vyhovují těm, kteří se hýbou rádi sami nebo si oblíbili spíše skupinová cvičení. Návštěva podobného zařízení je mnohdy účinnější, protože většina lidí má problém s tím, aby se sami přinutili udělat něco pro své zdraví. Pravidelný pohyb aktivuje naše tělo a po cvičení se vždy cítíme lépe a lehčeji.

bathing-1031594_1280

Když cvičení baví

Ať je léto, nebo zima, venku mohou padat kroupy, ale v posilovně si vždycky zařádíte. Třeba ve Eagle Fitness v Praze 9. Tady mají pro vás menší bonus, jestliže je venku krásné počasí a chcete skloubit obojí, můžete se vydat do venkovního prostoru, kde na sobě pracujete přímo na čerstvém vzduchu. Celkově vám posilovna Praha bude nabízet k dispozici prostor o dvou patrech a rozloze devět set metrů čtverečních. Uvnitř návštěvníci ocení hlavně velká okna a příjemné prostředí. Zvolit si lze z několika zkušených trenérů a v nabídce mají také skupinové lekce, které jsou zaměřené na tvarování postavy.

Když víte, co chcete vylepšit

Protože každý má svoji představu o tom, co chce právě cvičit a na jaké partie se zaměřit, nabízí ve fitness Praha rozmanité stroje značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2 nebo EliteFTS. Na zahřátí a pro spalování můžete využít kardiozónu se 13 stanovišti, v posilovně si zase ověříte, jak jste na tom. Trénovat tu mohou začátečníci i sportovci. Součástí je také místnost pro silový trojboj a vzpírání. Jestliže potřebujete trenéra, není to tu problém. Skupinová cvičení potom nabízí i neobvyklé sporty a k dispozici máte speciální sál na bojová umění. Jako doplňkovou službu vám potom nabízí kondičního maséra a samozřejmostí je i parkování zdarma.

2 Comments Add yours

  1. Kačka napsal:

    Díky za článek, pravda, nejvyšší čas začít se sebou něco dělat. Já se před týdnem do hubnutí pustila sama, tak doufám, že mi to vydrží 🙂

  2. Eva napsal:

    Na plavkovú sezónu sa pripravujem aj aplikáciou, ktorá mi kontroluje stravu. Je super, že túto aplikáciu májú aj všetky mobily Xiaomi

Napsat komentář