Pandora nejsou obyčejné šperky – to je styl a sběratelská vášeň v jednom

on

Dochází vám fantazie, pokud jde o dárky pro všechny milované ženy ve vašem okolí? Pro mámu, sestru, pro kamarádky či pro dceru? Darujte jim šperk Pandora. Díky takto skvěle vymyšlenému dárku už nikdy nebudete mít problém něco věnovat. To proto, že Pandora šperky se skládají z jednotlivých korálků, a vy tak máte možnost pokaždé věnovat další z nich. Vždy unikátní a nádherný.

Pandora šperky jsou nádherným doplňkem moderní ženy bez rozdílu věku

Každý náramek i náhrdelník se skládá postupně z různých korálků. Proto je pokaždé jedinečným. Z tohoto důvodu jsou náramky Pandora ideálním dárkem, kterým si zajistíte nápady na dárky na mnoho dalších let dopředu.

Kdo jednou propadne Pandora mánii, ten už se nezastaví. Rozvine se v něm sběratelská vášeň a dosud nepoznaný smysl pro detail. Korálky pro Pandora náramky jsou skutečně úchvatné. Mohou mít podobu korálků i přívěsků. Najdete mezi nimi klasické stříbrné korálky i korálky s kamínky, ale i různé tematické korálky Pandora s motivy květin, srdíček, s dalšími symboly lásky, s pejsky, kočkami či s beruškami.

Korálky Pandora věnujete ke každé příležitosti. Prarodiče mohou vnučce koupit korálek s motivem babičky nebo dědečka. Pořídit lze iniciály vašeho jména, či jména obdarovaného. To je ideální dárek třeba k svátku. Různé roztomilé korálky reálných i bájných zvířátek, třeba jednorožce, budou milovat děti. Ale nejen ty. Mnohé korálky pak vypadají neuvěřitelně luxusně, například stříbrný korálek Zlatá včela, a hodí se tak i k různým výročím. Valentýnské a zamilované korálky najdete na stovkách korálků. A zrovna ty bývají hodně oblíbené.

Hezké sety i Disney motivy

Pokud věnujete šperk Pandora poprvé, máte možnost jej objednat v e-shopu přímo jako set. Jde o náramek či náhrdelník, obvykle s jedním, prvním korálkem do sbírky. Dále jsou pak k dispozici stříbrné a zlaté korálky nebo přívěsky. Velkým hitem je Disney kolekce korálků. Je až překvapivě velice vkusná a jak jinak, nechybí v ní oblíbení Mickey a Minnie. Součástí Pandora náramků jsou i tzv. stopery. Jde vlastně o klip, který rozdělí náramek na tři části. Náramek je pak pěkně vyrovnaný a korálky na sebe nenarážejí.

Napsat komentář