Mateřská školka v Praze bylo něco, jako výhra v loterii

Není tomu tak dávno, co jsem stála před rozhodnutím, kam umístit svou dceru, která „dospěla“ do věku, kdy je ten nejvyšší čas na to, začít navštěvovat školku. Já jsem se pochopitelně musela vrátit do svého zaměstnání a tak bylo nesmírně nutné, aby školka vyhovovala jak malé Terezce, tak i mě. Vědět, že mé dítě navštěvuje prostředí, ve kterém není šťastné, by mi rvalo srdce z těla. Naštěstí jsem ovšem nalezla místo, kterým byla ProFamily, mateřská školka. Praha mě tak v tomto ohledu velmi překvapila a i přes nedostatek státních školek, do které bych Terezku stejně niky neumístila, na nás zbylo volné místo v soukromé školce, která nám nabídla nadstandardní služby.

Mateřská školka Praha, byla přesně tím, co jsem hledala

Otevřený personál, příjemné prostředí, pocit, že někoho skutečně zajímají naše potřeby a přání, tak přesně tímto způsobem, by se dala popsat naše první návštěva, kterou nám poskytla mateřská školka. Praha je městem, ve kterém se vyskytuje největší procento pracujících maminek a tak bylo nesmírným štěstím, že se volné místo v této školce pro mou dceru opravdu našlo. Není se čemu divit, důvěra v personál, který bude mít na starost mé dítě, je tím nejdůležitějším. Tato mateřinka tak byla přesně tím, co jsem hledala.

Výlety, kroužky, radovánky…

Má Terezka je doslova „zasypána“ různými akcemi, které pořádá mateřská školka. Praha má ve svém repertoáru nespočet možností, jak se vyžít a školka toho po právu využívá. Různé výlety a to jak za kulturou, tak i za poznáním do přírody, jsou ve školce na denním pořádku. Dcera rovněž navštěvuje i keramický kroužek, který má školka pod záštitou a je na své výtvory z něj nesmírně pyšná. Ve školce se naučila i plavat a poprvé v životě navštívila ekofarmu, díky které nás dodnes doma poučuje o správném stravování. Se školkou navíc již navštívila i celou řadu našich překrásných zámků a dokonce si udělali se třídou zastávku i v planetáriu. O zábavu tak v této školce rozhodně není nouze.

Napsat komentář