Nová vilová čtvrť na Praze 5. Moderní bydlení v atraktivní lokalitě

Moderní bydlení v atraktivní pražské lokalitě je nepochybně snem. Krásné výhledy na Prahu nabízí i nově vznikající čtvrť, která nabídne útulný koncept zajišťující vysoké soukromí a spojení s přírodou. Zaujmou nejen výhledy na pražskou zástavbu pravého břehu Vltavy, ale také na zeleň na svazích Chuchelského háje. Bydlení zde nabídne velkoryse pojaté zahrady a terasy a vysoký standard vybavení.

Veškeré zázemí a občanská vybavenost

Hovoříme tady samozřejmě o novém jedinečném projektu Vily Chuchle. Ten se nachází ve Velké Chuchli v městské části Praha 5. Moderní vily jsou situovány souběžně s ulicí Na Hvězdárně. Objekty se nacházejí doslova nad chuchelským dostihovým závodištěm a jsou ideální pro jedno i vícegenerační bydlení.

svetprozeny.cz_vilychuchle_cz_01

Naleznete zde dispozice od 4+kk po 7+kk a také malé byty 1+kk. Většina vil nabízí také:

  • Prostornou zahradu
  • Terasu o ploše 24 až 41 m2
  • 1 nebo 2 garážová stání a parkovací místa před objekty

Dispozice všech novostaveb je patrová. Pokud byste se chtěli přijít na objekty podívat, je zde možnost prohlédnout si vzorovou vilu. Přestože se nachází vilová čtvrť v klidné lokalitě, tak samozřejmě má velmi dobré spojení s centrem Prahy. A to jak po silnici, po železnici nebo autobusy MHD.

Budete tak v podstatě bydlet ve městě se vší občanskou vybaveností a zároveň si užijete klidu a soukromí, což je druhým vyhledávaným aspektem moderního bydlení dnešní doby. V blízkosti je základní i střední škola, mateřská škola, praktický lékař a samozřejmě rovněž restaurace.

Pořídit lze také svatební parcelu

Nabízen je nejen prodej bytů, ale můžete si koupit také stavební parcelu. Na ní může vzniknout nová vila, parcely již mají vyřízené stavební povolení. Samozřejmostí je, že pozemky mají veškeré inženýrské sítě a je k nim dokončena příjezdová cesta, na níž je veřejné osvětlení.

Napsat komentář