Najděte džíny, které si zamilujete

on

Co je nejdůležitější částí ženského šatníku? Podle mnohých to jsou klasické džíny. Proč? Hodí se prostě kamkoliv a k čemukoliv! Podobně hovoří i statistiky – za jediný rok se džínů ušije až 5 miliónů! Při jejich výběru se ale můžeme pořádné nadřít. V oblečení se zkrátka musíme cítit dobře. Takže jak v záplavě druhů, střihů a stylů dámských riflí vybírat?

Vybírejte podle postavy!

Základní poučkou je vybírat džíny podle postavy. To jste již určitě milé dámy slyšely mnohokrát. Je to však, ale velká pravda. Například dámám s vysokou postavou a štíhlýma nohama sluší nejvíce. Navíc se momentálně jedná o trend číslo jedna. Co je nevýhodou? Zejména to, že se mohou časem povolit. Dejte si proto pozor na kvalitu! Obejít tuto situaci lze také tím, že si koupíte o něco menší číslo.

Velmi zajímavě mohou vypadat také klasické „zvonáče“. Ty jsou celkem univerzální, neboť vypadají dobře na vyšší i menší postavě. Opticky dodávají i několik centimetrů navíc! Že mohou být i elegantní dokazuje fakt, že se skvěle hodí k botám na vysokém podpatku.

Džíny lze využít jako maskovač „nedostatků“. Výrazné boky se velmi dobře ztrácejí v džínech s vysokým pasem (mimochodem se v současnosti jedná o velký hit). Jak jsou na tom bokové střihy? Spíše naopak. Ty tato místa spíše zvýrazňují. Zajímavě může působit i barva. Pravidlem je, že nejvíce zeštíhlují tmavší odstíny.

Snad vám tento článek hledání nových džínů zase o něco usnadnil. Sortiment s kvalitnímu džíny české výroby najdete na https://www.jeans-rifle.cz/.

 

Napsat komentář