Divoké léto ve městě – House Summer Rules

Pozitivní energie, spontánnost, párty s přáteli, prázdninový oddech a bláznivé nápady, které zůstávají v paměti po zbytek života to nejsou jediné způsoby, jak zažít nejkrásnější chvíle v roce, jsou to také charakteristické znaky nejnovějšího lookbooku House – Summer Rules. No rules!

V kampani SS17 se značka House zaměřila na mladé lidi, sledovali jejich chování – někdy z dálky, někdy s posměšky, ale závěr je takový, že si jich váží pro to, že jsou spolu. To vše z důvodu, aby House byl co nejblíže mladým lidem a byl s nimi při jejich každodenní zábavě, setkání s přáteli, ježdění na skateboardu nebo při zábavě na bláznivých koncertech.

Nová kampaň šíří pozitivní energii, štěstí a smysl pro humor. Pro muže House připravil především oblečení pro volný čas, ve kterém každý fanoušek tohoto stylu najde to své, mnoho denimu a barevné potisky.

V dámské kolekci najdeme květované šaty, bundy, džíny a mikiny s nápisy. Jaro představuje zábavu, pestrost, a především zcela nový přístup k módě, která má být zajímavá a přirozená.

House Summer Rules nás zve na cestu do neznáma, kde nejlepším plánem je nedostatek plánů a městská scenérie, kde se sny stávají skutečností.

Ve světě Summer Rules máme dovoleno dělat všechno. Jednodílné plavky lze nosit jako body k šortkám a teniskám.

Pánské barevné šortky v kombinaci s kšiltovkou jsou osvědčenou klasikou nejen na pláž – stačí přidat mikinu a outfit se rázem promění v perfektní oblečení na festival nebo večerní párty s přáteli. Barevné bikiny v neonových barvách jsou skvělým základem pro módní streetwear stylingy. Přehoďte si přes ně mikinu nebo košili (lze zapůjčit z pánského šatníku) a zvolte vhodné módní doplňky – kšiltovku nebo zářící neonové tkaničky. Všechno je povoleno – míchání stylů i barev.

Prostě neomezené možnosti, jak si užít léto, spontánní dobrodružství a ponořit se do fantastického světa zábavy a porušování pravidel.

One Comment Add yours

  1. Andrea napsal:

    Krásne fotky, minule som videla kampaň nafotenú mobilom. Bol to klasický Cubot note S. Je super čo táto technika dokáže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *