Vibrátor patří právem mezi nejoblíbenější erotické pomůcky

on

Lidská sexualita je takřka bezbřehá a v současné době se hodně mluví o okořenění intimního života. Není se čemu divit, člověk si chce užívat odnepaměti. Dnes je navíc nabídka nejrůznějších sexuálních pomůcek tak široká, že není problém objednat je v podstatě okamžitě přímo z internetu. My se v následujících řádcích soustředíme na nejoblíbenější a nejčastěji používané sexuální hračky, jimiž jsou vibrátory. Podíváme se konkrétně, na jakém principu fungují a které typy rozlišujeme. Doporučíme i konkrétní značku a eshop, kde si lze tento sortiment zakoupit.

woman-9951 (1)

Rozkoš z vibrací

Princip fungování vibrátoru je poměrně jednoduchý. Základem každého přístroje je malý elektromotor, který je poháněn bateriemi. Při zapnutí dochází ke vzniku vibrací, jež působí efektivně při aplikaci vibrátoru. Dochází ke dráždění klitorisu a dalších intimních partií ženy. Ta zažívá dokonalou slast se vším všudy. Vybrat si přitom lze ze spousty zajímavých podob. Výborný je třeba vibrátor Fun Factory.

Vyberte si model dle svých představ

Na trhu je obrovské množství zajímavých modelů. Jen sexshop eroticstore.cz jich nabízí spousty. Velmi oblíbené jsou především vibrátory klasické. Zajímavou volbou jsou i modely určené pro páry. Ty mohou zařadit tuto pomůcku do svého sexuálního života a dát mu další rozměr. K dispozici jsou i realistická provedení anebo přístroje určené pro stimulaci análního otvoru. Výborné jsou i vibrátory stimulující bod G, případně rotační zařízení.

Vibrátor Fun Factory Tiger G5

Naším tipem je speciální anatomicky tvarovaný vibrátor Fun Factory

Tiger G5. Ten dokáže dráždit jak bod G, tak i vstup do pochvy. Speciální výstupek se zaslouží i o stimulaci klitorisu. Navíc nabízí i naprosto jednoduché ovládání. Volit lze z 6 intenzit vibrací a ze stejného počtu vibračních rytmů. Optimální je při použití s lubrikačními gely na vodní bázi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *