Zhubněte i na problematických partiích

on

Trápí vás tak jako mnoho žen některé problematické partie a rádi byste na nich zhubli? Zjistěte, proč vám stále váha dolu nejde a co udělat proto, aby se to změnilo. Jak se zbavit většího bříška, boků, podbradku a jakými cviky se zbavit velkého zadku? Musíte vědět, co přesně s danou partií dělat.

zhubnete-i-na-problematickych-partiich

Jak zhubnout na problémových partiích

Jestliže máte na daných místech tuk, je jediným řešením hubnutí. Nepomůže vám stále jen posilovat břicho, zadek nebo boky, jestliže je tam vrstva tuku. Nejdříve je nutné ho spálit. Na to je vhodné aerobní cvičení, například rychlá chůze, běh, jízda na kole, tanec, aerobic, apod. Takové cvičení by mělo trvat alespoň 60 minut třikrát týdně.

Další změny by měly proběhnout v jídelníčku. Je nutné pravidelně jíst a vybírat si ty správné potraviny. Zjistěte, co je zdravý životní styl a přejděte na něj. Samozřejmě těmito změnami nezhubnete pouze ve vybrané problematické partii, ale hubnout budete i na dalších partiích. Někdo hubne rovnoměrně a někdo jen někde. Záleží na typu postavy. Velkým oříškem bývá často břicho, kde se hubne až jako poslední (především u postavy jablko). Jakmile zhubnete na problematických partiích tuk, čeká vás další krok, zpevnění postavy.

Jak určitou partii zpevnit

Možná už jste se svou postavou poměrně spokojení, jen potřebujete určité partie zpevnit. Na to je potřeba hlavně posilování. Ani nyní ale nezapomínejte na aerobní pohyb. Na zpevnění postavy je ideální cvičení v posilovně nebo si nechte vypracovat podrobný cvičení plán na míru. Můžete cvičit doma nebo ve fitku. První výsledky poznáte už po pár týdnech. I tady je vhodné, abyste se nevěnovali jen problémové partii, ale posilovali celé tělo.

Rychlá pomoc

Jestliže právě nemáte příliš času a chuti dlouhodobě hubnout nebo se zkrátka toho posledního faldíku na břiše nemůžete zbavit, mohla by vám pomoci liposukce, při které vám bude odsán tuk.

Trpělivost je důležitá

Při hubnutí musíte počítat s tím, že se jedná o běh na dlouho trať. Spalování tuků neprobíhá tak rychle a při formování postavy účinky nebudou ihned viditelné. Chce to hodně trpělivosti a nevzdávat se. Jestliže nevíte přesně, co dělat, abyste zhubli, navštivte nějaké výživové poradenství, kde vám poradí a budou vás motivovat k tomu, abyste to nevzdali.

Napsat komentář