Stylové batohy pro kluky i holky

Dnešní stylové batohy jsou často univerzální, takže je mohou nosit jak kluci, tak i holky. Existují ale i takové, co jsou odlišné na první pohled. V široké nabídce batohů je často kladen důraz na jejich kvalitu i široký výběr.

Studentské batohy Natwee, foto: Pinkypop.cz
Studentské batohy Natwee, foto: Pinkypop.cz

Praktické a Cool

Praktické provedení studentských batohů je velmi precizní a dnešní městské batohy mají spoustu detailů, které se vám budou líbit. Ať už hledáte ten správný studentský batoh do školy pro holku nebo kluka, u dnešních batohů mále jistotu, že se budou šetrně starat jak o vaše zdraví, tak i o vaše pohodlí a komfort.

Luxusní batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz
Luxusní batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz

Studentský batoh vybíraný podle věku i účelu

Než si koupíte nový batoh, je třeba vědět, k jakému účelu jej chceme přímo používat. Než si půjdeme pro náš vysněný studentský batoh, musíme vědět, zda jej budeme pouze nosit do školy, nebo jej budeme používat k více účelům. Stále platí, že je nutné trvat na dobré konstrukci a vypolstrovaných anatomicky tvarovaných zádech i popruzích, které jsou nastavitelné. Záleží také na kvalitě materiálu a ideální je, pokud můžeme stylový batoh vyprat. Městský batoh se hodí jak do školy, tak i na volný čas, nebo klidně na večerní akci. Musí mít dostatek místa nejen na notebook a školní pomůcky, lahev z vodou či svetr na večer, ale i na všechno, co mám v plánu sebou nosit. Nesmí být ale ani příliš velký, aby nám nepřekážel.

Městský batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz
Městský batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz

Jaký účel musí plnit?

Většina z nás má jasnou představu, kam bude stylový batoh nosit, zda si jej bude brát i na výlety či cestování. To vše je třeba zohlednit při nákupu. Pak už přichází na řadu barva, design, vzor či motiv. Můžeme popustit uzdu své fantazii a nemusíme se vůbec bát koupit si výraznější kousek, který jasně dá najevo, že naše sebevědomí, je v pořádku. Nebo naopak můžeme zvolit decentní provedení, které si můžeme vzít prostě kamkoliv a k jakémukoliv outfitu. Pak už je jedno, zda si na sebe vezmeme tričko a džíny, nebo malé večerní koktejlky. Je spousta nadčasově řešených batohů pro holky či kluky, které se hodí prostě kamkoliv.

Napsat komentář