Vyhrajte boj s řídnoucími vlasy jednou pro vždy!

on

Krásné a zdravé vlasy by chtěl mít každý. O to víc zamrzí, když jich stále víc nacházíme v kartáči nebo ve sprše. Vypadávání vlasů dnes trápí jak muže, tak ženy. Ať už vinou nemoci, stresu nebo hormonálních změn. Existuje ale řešení, jak boj s řídnutím a padáním vlasů vyhrát!

Buďte k vlasům šetrní

Naše vlasy toho musí snést opravdu hodně. V létě čelí chlorované vodě a slunci, v zimě zase mrazům a vlněným čepicím. Neprospívá jim ani neustálé barvení, foukání nebo žehlení. Vlasy si ale často ničíme i pouhým nešetrným rozčesáváním. Opatrní bychom měli být hlavně při kartáčování mokrých vlasů, které jsou náchylnější k poškození. Neprospívá jim ani příliš časté mytí.

Může za vypadávání vlasů stres?

Na vypadávání vlasů má obrovský vliv i naše psychika. Spousta z nás přichází o své pěstěné kadeře vlivem stresu! Důležitá je proto relaxace, pohyb na čerstvém vzduchu a pravidelný spánek. I takovéto maličkosti můžou v boji s řídnoucími vlasy pomoct! Zapomínat nesmíme ani na pravidelnou a vyváženou stravou. Vlasům tak dopřejeme tolik potřebné vitamíny!

Vyzkoušejte Mezoterapii

Jedním z účinných způsobů, jak vrátit vlasům ztracenou sílu je Mezoterapie. Dermatologové nám přímo do vlasové pokožky aplikují směs vitamínů, minerálů a aminokyselin. Při pravidelném opakování se brzy dostaví očekávaný výsledek. Mezoterapii můžou využít i ti z nás, které řídnutí vlasů zatím netrápí, ale chtějí podpořit jejich kvalitu a růst.

Lékem může být i naše krevní plazma

Vypadávání vlasů lze léčit i pomocí metody RegenPlazma®. Tato metoda je výjimečná v tom, že nepoužívá žádné chemické látky. Pracuje pouze s vlastní krevní plazmou, čímž mimo jiné předchází nežádoucím alergickým reakcím. Nejen proto je tato švýcarská technologie velmi oblíbená mezi klienty kliniky Mediestetik. Výsledky jsou totiž viditelné už po prvním ošetření! A přiznejme si, problémy s vypadáváním vlasů chce každý vyřešit co nejrychleji.

Napsat komentář