Proč zrovna barevné obálky?

on

Barevné obálky z různých materiálů představují zajímavý způsob rozesílání zásilek. Hodí se pro spoustu příležitostí. Jsou atraktivnější než bílé a zaujmou na první pohled.

Barvičky zaujmou na první pohled

U dárkového balení zboží i zásilek primárně oslovujících zákazníci hraje velkou roli jejich obal. Proč nevyužít sílu atraktivního balení? Obálky hýřící barvami do této kategorie bezesporu patří. Nevšední obálka je výraznější a prokáže lepší službu.

Co do barevných obálek?

Co všechno lze umístit do barevné obálky? Skoro vše, co do té bílé. Jedná se o dárkové poukazy, slevové nabídky pro zákazníky, objednané zboží, různá oznámení a dopisy. Nevšední balení zaručeně upoutá pozornost.

Formáty a paleta barev

Několik formátů i množství barev přinášejí široké možnosti pro ty, kteří chtějí netradiční způsob zásilek a uložení věcí vyzkoušet. Barevné obálky se vyrábějí v matu i lesku. Pěkně vypadá metalický lesk materiálu, k některým příležitostem se vyloženě hodí nejlépe. K dispozici jsou obálky papírové i foliové. Kdo požaduje voděodolnost, sáhne po druhé variantě.

Holografická obálka, to je něco pro náročné. Je lesklá a multibarevná, z každého úhlu trochu jinak barevná, opravdu krásná. Mít ji můžete v mnoha barvách.

Bublinková obálka pro křehčí věci

Kdo posílá něco, co by mělo být během přepravy alespoň trochu chráněno, sáhne po obálce bublinkové. Ani ta nemusí být nutně obyčejná. Barevné bublinkové obálky jsou pro křehčí zásilky to pravé. Integrovaná bublinková folie chrání produkt před otřesy a nárazy během manipulace. Spolehlivost uzavření zaručí samolepicí uzávěr.

Rozšiřte paletu svých obálek

Nevšední obálky, jak ty jednoduché, tak i bublinkové, perfektně rozšiřují paletu možností pro dárková balení zásilek. K jejich hlavním příznivcům patří reklamní agentury a e-shopy. Marketingová oddělení si začínají uvědomovat, jakou roli hrají design a kreativita.

Proč nevyužít potenciál, který barevné obálky s bublinkovou folií mají? Zasílejte v nich třeba šperky, drobnou elektroniku, reklamní předměty, psací potřeby a další drobnější věci. Do těch klasických, avšak barevných, se hodí různé dokumenty, nabídky, slevy, kupony a další materiály.

Pěkný vzhled zásilkové obálky vzbudí zvědavost a posílí pozitivní dojem u příjemce. Využití je nejen v oblastech, kde kreativita hraje velkou roli, ale i v těch ostatních. Každého potěší, když se zabalení věci neodflákne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *