Okořeňte svůj vztah!

Jedním z největších problémů dlouhodobého monogamního vztahu je rozhodně kvalitní sex. Na partnera a jeho tělo si rychle zvykneme a náhle nám styk s ním už prostě nepřipadá tak sexy. Mnoho lidí tento problém řeší různými zálety, což samozřejmě vůbec není dobré řešení. Přitom stačí zkusit v posteli něco nového. Náhle si potom budete připadat jako při prvním společném sexu. K tomu jsou dokonalým nástrojem erotické pomůcky, jež se dají do hrátek zapojit. Pojďme si několik z nich dnes představit, abyste následně věděli, s jakými požadavky navštívit sexshop.

Něco na rozjezd

Začněme tím asi nejsamozřejmějším. Každá žena by měla mít ve skříni schované nějaké erotické prádlo. To krásně rozproudí atmosféru a udělá z vás smyslnou dámu, kterou by chtěl každý muž. Vybrat ho samozřejmě mohou i pánové. Ti nejlépe vědí, v čem se jim bude jejich partnerka líbit. Další dnes už klasikou je vibrátor. Ten zdaleka neslouží jen k uspokojování žen sólově, lehce ho lze zapojit i při hrátkách ve dvou. Třeba když si s ním dáma během styku ještě dráždí poštěváček, potom se jistě orgasmus s partnerem stane pravidlem. Vibrátorů existuje mnoho tipů, nechte si s výběrem poradit od odbornice.

Když se nebojíte

Pro náročnější zákazníky existují i další pomůcky. Jednou z nich je i anální kolík. Velmi vzrušující věcička, která se hodí ke spoustě věcem, jak zjistíte v krátkém videu. Dozvíte se, že dráždění análního otvoru může být velmi vzrušující i pro heterosexuální muže. Nakonec je také však možné, že přes všechny možné pomůcky se zkrátka někdy nepodaří uvést pohlavní orgány do pohotovostního stavu. V takovém případě poslouží skvěle španělské mouchy. Velmi kvalitní afrodiziakum s vámi oběma udělá doslova divy a pravděpodobně přichystá sex, jaký jste už dlouho nezažili. Nebojte se tedy experimentovat a podívat se případně i na další zajímavé erotické pomůcky.

Napsat komentář