Orální sex až do konce ?

vogue-405148_1280-2

Orální sex není dnes již ničím výjimečným. Nebylo tomu tak vlastně ani v minulosti. Již dávno je tato technika známá, jen se na ní v jisté době trochu zapomnělo a stala se něčím jako tabu. To ale není téma tohoto článku. Rád bych se zabýval orálním sexem, který je provozován až do ejakulace partnera do úst partnerky.

Tuto techniku dnes provozuje asi polovina žen z těch, co mají rády orální sex. Zvláštností je, že tato technika je spíše vyžadována partnerem. Je jen velice málo žen, které by chtěly tuto techniku vyzkoušet samy.

Proč po mě chce orální sex?

Je to asi jedna z otázek, kterou si partnerka položí, pokud si vyslechla přání partnera, aby ochutnala jeho sperma.

Obecně se dá mluvit o tom, že většinu mužů tento fakt orgasmu vzrušuje. Pohled na partnerku, která vám dopřeje orální sex, je neskutečně nádherný, a to nemluvím o pocitech, které při tom máte. Muž by z mého hlediska asi chtěl aby partnerce zachutnal, aby si libovala z chuti jeho ejakulátu a zamilovala si jej natolik, že by už nikdy nenechala ani kapku nazmar. Je to asi spojeno něčím, co by stálo za bližší zkoumání.

Možná to, co teď napíšu, bude tak trošku nefér, ale je to můj osobní názor, proč se to mužům může líbit. Pokud partner dopřeje partnerce orální sex a ona dosáhne orgasmu, s radostí se přitiskne a dráždí vás až do úplného odeznění orgasmu a vychutnává si to s vámi. Jak se říká, správný chlap, by měl být mokrý až za ušima. 🙂 Představte si muže, co by vás dovedl na pokraj orgasmu drážděním vaší jeskyňky jazýčkem a poté toho nechal a dovedl vás k orgasmu rukou. Líbilo by se vám to? V tu chvíli by vám to bylo asi jedno, ale co potom? Jak byste se cítila, zachovala?

V žádném případě nechci říct, že je to špatně a že každý muž musí tuto rozkoš dopřát partnerce až do konce a ona zrovna tak jemu. V odstavci výše jsem chtěl jen upozornit na možnost, proč je to muži tolik chtěno (stříkání do pusinky). Pokud to má rád on u vás, myslí si automaticky, že vy to budete mít ráda u něho.

Promluvte si o orálním sexu

Proto se dvěma lidem říká pár. Dokáží spolu vyřešit spoustu věcí a hlavně mezi sebou komunikují. Pokud cítíte, že partner po něčem takovém touží, sedněte si s ním a navoďte takovou atmosféru, abyste si o tom v klidu promluvili. A věřte nebo ne, bude o tom mluvit hrozně rád.

Zeptejte se ho, co od toho čeká a proč se mu to líbí. A hlavně mu sdělte své pocity. Důvodů, proč to zkusit a proč ne, může být vždycky mnoho.

Pokud souhlasíte oba

Netlačte na partnerku! Hlavně vy slečny a ženy, nemyslete si, že to musíte zkoušet hned při prvním sexu, který se naskytne. Musíte na to mít samy chuť. Pokud to nejde, nemůžete se k tomu odhodlat, pak se zase vrátíte k bodu výše. Promluva.

Možné alternativy

Partnerce by možná pomohlo, kdyby věděla, že k tomuto aktu nemáte odpor sám. Pokud ochutnáte oba, nic se nestane. V případě, že partnerka přijala váš výstřik do úst, líbejte se s ní.

Domluvte se

Pokud se rozhodnete přijmout výstřik do úst, domluvte se co s ním uděláte pak.

Chuť spermatu

Záleží hodně na zdravotním stavu, na stravě. Slaná, hořká, sladká. Nenechte se odradit jen jedním pokusem. Pokud partner požil ostré jídlo nebo nápoj, pravděpodobně se vyskytne varianta B – hořká. Nic si z toho nedělejte. Podle mé partnerky vím, že to není nic, co by stálo za opakování, ale příště to třeba bude lepší. 🙂

Polykat či nepolykat sperma?

O tom rozhodujete pouze vy. Mějte na paměti, co jsem psal výše, ale nijak se do toho nenuťte. Pokud k tomu nemáte odpor, nic vám už nebrání. Na chuti samotné polknutí nic nezmění. Jen nebudete muset nikam běhat nebo špinit prádlo. Pokud máte strach z divného pocitu, připravte si k posteli třeba džus nebo žvýkačky.

Zkušenosti

Sám jsem o tomto tématu dlouho přemýšlel, než jsem partnerku požádal, abychom to zkusili. Chvilku jsme o tom mluvili a pak jsem to nechali být. Při dalším milování jsem si sečetl všechna pro a proti a couvl jsem. Bál jsem se toho, že jí nebudu chutnat, nebo že to nebude to, co by ona sama chtěla. Překvapila mě. Hodně mě povzbudila, že to zkusíme a že to chce. Domluvili jsme se že, ochutnáme spolu. Nechtěl jsem ji v tom nechat samotnou.

Bylo to báječné. Nemyslím chuť, ale ten pohled a pocit, když vám to někdo dělá až do konce. Chuť byla ale nic moc. Ne že by to bylo hnusné nebo nechutné, ale tak nějak jsem si pár dní předem zrovna neohlídal stavu a taky jsme ještě ten den, kdy k tomu došlo, trošku popíjeli. Bylo to hořké. Partnerku pak pálila žáha.

Jsem rád, že jsem si našel takovou dívku, která nemá odpor něco takového zkusit a jsem rád, že jsem se odvážil sám ochutnat a vím jaké to je. Nevyžaduji to po ní a jsem s ní šťastný. Je úchvatná a hlavně si zachovala svoji ženskost. Přál bych vám taky takovou.

Napsat komentář