Nezahálejte a vyberte vánoční dárek pro přítele

Vánoce se kvapem blíží a Vy stále nemáte vánoční dárek pro Vašeho přítele? Bohatou inspiraci na vánoční dárky ještě i dvanáct dní před Štědrým dnem najdete u Firmy na zážitky. Vánoční dárky od Firmy na zážitky jsou plné originality a potěší každého muže, který rád prožívá nové zážitky. Dárky pro muže můžete vybírat i podle jejich zájmů. S vánočními dárky od Firmy na zážitky můžete udělat radost každému, na kom Vám skutečně záleží.

Vánoční dárky pro Vašeho přítele můžete vybírat na webových stránkách Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/. Pokud se Váš partner rád zajímá o vojenství, pak jej určitě potěšíte vánočním dárkem v podobě poukázky na střelbu z armádních pušek. Váš partner si bude moci vyzkoušet zastřílet například s československou útočnou puškou SA vz. 58, v ráži 7,62*39, která je sovětského původu.

Muži holdující adrenalinu si rádi pod vánočním stromečkem rozbalí voucher na indoor surfing, skok na lyžích do air bagu nebo tandemový paragliding. Adrenalinové zážitky umožňují obdarovanému posunout jeho laťku odvahy zase o kousek dále.Jako vánoční dárek pro přítele můžete Vašemu příteli darovat také romantickou luxusní večeři uprostřed Jizerských hor v prvotřídní restauraci hotelu Antonie. V soukromí dřevostavby si budete moci pochutnat na lahodném pětibodovém menu. Po večeři dostanete lahev vína podle vlastního výběru, kterou si můžete vypít při soukromém promítání filmu, který si vyberete podle Vašeho vlastního přání. Na lahodném jídle si pochutnáte také na loveckém Kristině Hrádku.

Napsat komentář