Je vám 4 – 100 let? Naučte se během léta pomocí online kurzu hrát na kytaru. Na co si dát pozor

on

Je váš dávný sen válet na kytaru? Nebo si přejete, abyste posunuli hranice všeobecného přehledu vašich dětí? Zkuste se zamyslet nad tím, jak skvělé je se naučit z pohodlí vašeho domova nebo chalupy hrát během letošního léta na kytaru. Přejete si odpočinek, dobrodružství i poznání? Pojďte do toho s námi!

Co když nevím o hudbě nic?

Nemusíte mít žádné předchozí znalosti z oblasti hudby, zkoušet z hudební nauky vás nikdo nebude. Prostě máte za příjemný úkol se naučit hrát sobě a druhým pro radost. Lekce na kytaru online aneb kytara pro samouky vám pomůže se začátky hry na nástroj. Během pár lekcí se tak dozvíte vše, co potřebujete, abyste si splnili svůj sen o hře na kytaru. Už se těšíte, až si zanotujete první kousky?

První písnička bude hned!

Věřili byste tomu, že první píseň, co se naučíte, bude hned Bláznova ukolébavka? Akordy a text k této nadčasové hitovce si najdete v online zpěvníku Písničky – akordy a text, kde je spousta dalších písní. Budete si přát se naučit nějakou rockovou hitovku, současnou popovou pecku nebo třeba nadčasovou lidovku? Můžete se těšit, že na konci léta už bude na kytaru doslova válet!

Na co si dát pozor?

Že o hudebních nástrojích nevíte vůbec nic a nejste si jisti, jak velkou kytaru budete pro sebe nebo pro dítě potřebovat? Vše vám napoví stránka, kde je dobře popsaná velká i dětská kytara. Tam se dozvíte, jak velkou kytaru budete potřebovat, nebo pár užitečných triků. Díky nim budete vědět na co si dát pozor při výběru kytary, abyste si domů donesli kvalitní hudební nástroj – a ne lacinou napodobeninu.

Už se také nemůžete dočkat, až se během letošního léta naučíte něco nového? Hra na kytaru je krásným dobrodružstvím, které vás dokonale odmění – budete si moci zahrát, co je vašemu srdci blízké.

 

Napsat komentář