Jazykový kurz procvičí vaši angličtinu dokonale

on

Patříte k věčným začátečníkům, kteří výuku angličtiny vždy po několika lekcích vzdají? Nebo byste rádi převedli své naučené vědomosti do praxe, ale bohužel nemáte možnost nikde angličtinu využít? Pak právě vám jsou určeny jazykové kurzy, které vaše znalosti zaručeně prohloubí.

Proč navštěvovat jazykovou školu?

Jazykové kurzy Praha můžete navštěvovat přímo v centru na Václavském náměstí. Naučí vás zde až 20 světových jazyků, mezi nimiž jsou kromě angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny také severské jazyky, arabština, čínština, japonština, řečtina a mnoho dalších. Jedná se o jednu z největších nabídek vyučovacích jazyků na jednom místě. Ve prospěch této jazykové školy též hovoří více jak 15 let zkušeností a mnoho kladných referencí od významných firem.

Budete v dobrých rukou

Jazyková škola se nezaměřuje pouze na jazykové kurzy, nýbrž také na překlady, tlumočení a prodej jazykových učebnic. Výuka probíhá buď individuálně, nebo skupinově, vedou ji kvalifikovaní lektoři, kteří si zakládají na osobním přátelském přístupu. Rozhodně neočekávejte žádný dril, neefektivní biflování se slovíček a gramatiky. V neposlední řadě je to aktivní kontrola probíhajících kurzů ze strany školy a vyhodnocování jejich přínosnosti.

Zaměřeno na angličtinu

Kurzy angličtiny se specializují na obecnou výuku, konverzaci, pomaturitní studium, angličtinu pro právníky a lékaře. Nabídku doplňují letní jazykové kurzy efektivně kombinující obecný jazyk a konverzaci. Kurzy probíhají min. jednou týdně a trvají 90 minut. Můžete si být jistí, že svou angličtinu skutečně procvičíte, neboť velikost skupiny se pohybuje od 4 do 10 studentů.

Přesvědčte se

Nechce se vám kupovat tzv. zajíce v pytli? Navštivte ukázkovou hodinu angličtiny zdarma. Stačí odeslat jednoduchou online přihlášku, na základě které si zajistíte bezplatnou účast.

Napsat komentář