Jak zpestřit chvilky v ložnici

on

V posteli už je to po delší době tak trochu nuda a dochází vám nápady, jak opět probudit k životu to vzrušující jiskření? Podezíráte své libido, že se nenápadně odebralo do důchodu? Nemusí vás znepokojovat, že se v ložnici neodehrává nic vzrušujícího. Milostný vztah se po čase může stát poněkud stereotypním, a není divu. Znáte se dlouho, přesně víte, co partner v následující chvilce udělá, a tím pádem si ani nemůžete dopřát pocit vzrušení z překvapení. Takže co teď, pokračovat v nudných číslech, které si jen tak odbydete? Není nutné dávat sbohem vzrušujícím erotickým chvilkám, možná vám v ložnici chybí ti správní pomocníci.

Afrodiziaka i smyslné masáže

Pokud chcete začít něčím lehčím, určitě není od věci vyzkoušet afrodiziaka. Posilují chuť na sex u mužů i žen a lépe se díky nim prokrvují pohlavní orgány. Tyto milostné spouštěče nejen zlepšují erekci, navíc dokážou u obou partnerů probudit to náruživé zvíře, o kterém jste si mysleli, že pár let spí zimním spánkem. Kdo by nechtěl, aby takové jiskření trvalo věčně? Bohužel to úplně nepůjde, ale se speciálním gelem na oddálení ejakulace můžete divokou erotickou jízdu prodloužit aspoň o pár minut.

Důležitým prvkem celého sexuálního aktu je také předehra. Navodí tu správnou atmosféru a dokonale uvolní tělo. Zapomeňte na pizzu a film, které jste doteď považovali za jedinou možnou předehru. Před stykem se můžete rozehřát i mnohem příjemnějšími způsoby. Magickou moc mají například erotické masáže. Něžné a smyslné dotyky rozproudí krev a probudí vaši touhu. V kombinaci se správným masážním olejem se už předehra může stát cestou do slastných výšin.

Zajímavým zpestřením pro milostný vztah jsou i smyslné erotické hry. Policista a prostitutka nebo klidně hra na zlobivou školačku. Fantazii se meze nekladou a záleží na tom, po čem toužíte vy. Vzrušení ze hry pak mohou vystupňovat i různé pomůcky, jako jsou pouta na ruce, která ovšem nutné nemusí mít jen policista. Pocit bezmoci a oddanosti totiž může stupňovat touhu třeba i u sestřičky či jeptišky.

Erotické pomůcky

Tím správným společníkem při milostných hrátkách se může stát i vibrátor. Už dávno se totiž nejedná o partnera pouze pro osamělé dámy. Klasický silikonový vibrátor můžete využít třeba jako ozvláštnění předehry. Během sexu si pak oba partneři užijí s partnerským vibrátorem, který se dá ovládat dálkově přes mobil a na intimní chvilku ho vezměte klidně i od sprchy. Zkuste půjčit své polovičce ovládání a uvidíte, co se bude dít.

Zajímavé potěšení i rozkoš vám pak dopřeje vibrační kroužek. Díky uzpůsobenému tvaru a stimulujícím vibracím během styku efektivně dráždí intimní partie partnerky. Pozor, vibrační kroužky si nepleťte s erekčními. Ty jsou určeny především pro zlepšení erekce a prodloužení výdrže při sexu. Což se ovšem také občas hodí.

Sexuální život nemusíte nutně pověsit na hřebík jen proto, že už neprožíváte tak silnou extázi jako dřív. Možná vám v ložnici jen chybí ta správná stimulace, což samozřejmě není důvod k rozpakům. Mnoho párů se po určité době rozhodne dopřát si novou vlnu vzrušení. Jestli vás zajímají další erotické hračky, inspiraci najdete i na sociálních sítích.

Napsat komentář