Jak najít spolehlivou chůvu pro vaše dítě?

Dohnal vás hektický pracovní život? Dítko už máte větší, ale není ve vašich časových možnostech ho vodit ráno do školy či školky a navíc potřebujete ještě několik hodin hlídání odpoledně nebo večer? Nezatěžujte babičku s dědou. Raději se poohlédněte po české Marry Poppins.

happy mother and child together

Záplava nabídek ve váš neprospěch

Jestliže hledáte paní na hlídání, asi jako první se podíváte na internetové inzeráty. Jsou jich tisíce, snadný přivýdělek v podobě hlídání dětí se snaží najít kdejaká studentka. Nabídka je tak široká, kvalita ale pokulhává. Studentky jsou sice milé, ovšem nemohou dítěti mnoho nabídnout. Hlídání v jejich podání má často takovouto podobu – dívka sedí u televize v ruce má telefon a hraje si na něm, zatímco dítko je ponecháno svému osudu. Nejsou ani moc flexibilní. Pokud potřebujete zajistit třeba jen doprovod dítěte do školky, moc neuspějete. Jedinou výhodou je snad nižší cena, ale šetřit se v tomto případě moc nevyplácí. Doporučujeme si přečíst ještě tento článek, kde jsou úskalí výběru chůvy přes inzerát popsány podrobněji.

svetprozeny-cz_agslunecnice_cz_01

Agentura jako spolehlivý partner

Jistotu, že o vaše dítě bude během vaší nepřítomnosti perfektně postaráno, budete mít, když na soukromé inzeráty zapomenete a spolehnete se na hlídání dětí od agentury Slunečnice. Jedná se o prověřenou agenturu, která zaměstnává profesionální chůvy. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé hlídání, dokonce i hlídání v době nemoci dítěte či v nočních hodinách. V nabídce mají i hlídání v cizím jazyce.

svetprozeny-cz_agslunecnice_cz_02

Hlavní výhody hlídání přes agenturu jsou:

  • Máte jistotu, že o dítě pečuje zodpovědná osoba.
  • Chůva je vám k dispozici v čas, který si určíte.
  • Cena za hlídání dětí není drahá, při dlouhodobém hlídání je to jen 140 Kč/hod.

Agentura Slunečnice navíc jako jedna z mála nabízí hlídání na zkoušku. Když si objednáte dlouhodobé hlídání, nejdříve k vám chůva přijde na 2 dny zdarma, abyste si ji mohli vyzkoušet. Agentura si totiž moc dobře uvědomuje, jak důležité jsou vzájemné sympatie.

Napsat komentář